Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Igor Graczyk grał w kadrze Polski juniorów w turnieju na Węgrzech

2020-01-25 18:58:13 (ost. akt: 2020-01-25 19:16:51)
Ostródzianin Igor Graczyk wrócił do juniorskiej kadry Polski piłkarzy ręcznych

Ostródzianin Igor Graczyk wrócił do juniorskiej kadry Polski piłkarzy ręcznych

Autor zdjęcia: Archiwum

Pochodzący z Ostródy piłkarz ręczny Igor Graczyk reprezentował Polskę na turnieju piłki ręcznej juniorów Balatonfured. Ostródzianin wystąpił we wszystkich trzech spotkaniach Biało-czerwonych, które niestety zakończyły się porażkami młodych Polaków.

Igor Graczyk, rocznik 2002, większość poprzedniego roku walczył z kontuzją, a następnie bardzo solidnie przepracował okres rehabilitacyjny. Ale warto było, ponieważ pochodzący z Ostródy zawodnik olsztyńskiego Szczypiorniaka, a obecnie trenujący w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Kielcach wrócił do pełni dyspozycji i reprezentacji Polski juniorów.

Nowy rok młody ostródzianin rozpoczął na zgrupowaniu kadry prowadzonej przez trenera Artura Markowskiego. Następnie Igor Graczyk z reprezentacją juniorów pojechał na Węgry na turniej towarzyski Balatonfured. Na Węgrzech polscy juniorzy rozegrali trzy mecze z reprezentacjami gospodarzy, Danii i Słowenii.

Pochodzący z Ostródy szczypiornista wystąpił we wszystkich spotkaniach Biało-czerwonych. Polacy turniej Balatonfured zaczęli wysoką porażką (27:40) z Duńczykami, następnie przegrali (24:30) ze Słowenią, a turniejowe zmagania zakończyli przegranym pojedynkiem (22:26) z Węgrami.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages