środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Serduszka i dyplomy dla „Super Babci i Super Dziadka”

2020-01-23 12:49:48 (ost. akt: 2020-01-23 12:59:52)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W Szkole Podstawowej nr 5 im. Janusza Korczaka w Ostródzie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowali uczniowie klasy I a oraz III a z wychowawcami Anną Sotnik i Aliną Rogowską.

Najważniejszymi gośćmi byli oczywiście babcie i dziadkowie uczniów. Na uroczystość została również zaproszona pani dyrektor - Iwona Lisowska, pani wicedyrektor - Beata Karaban oraz kierownik świetlicy szkolnej - pani Joanna Chylak.

Wnuczęta zaprezentowały zaproszonym gościom krótki występ artystyczny, który w żartobliwy sposób przedstawiał życie nowoczesnej babci i nowoczesnego dziadka. Były również piękne piosenki, życzenia kierowane od wnucząt oraz dyrekcji szkoły dla wszystkich babć i dziadków.

Po uroczystości dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom upominki w postaci dyplomu dla „Super Babci i Super Dziadka” oraz słodkie babeczki z serduszkiem, które przygotowali rodzice uczniów.

Dziadkowie byli bardzo wzruszeni i niezwykle szczęśliwi, że mogli uczestniczyć w tak pięknym wydarzeniu. Gromkimi brawami i słodkimi niespodziankami podziękowali wszystkim uczniom za piękny występ.
Anna SotnikPolub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages