Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Konkurs świąteczny rozstrzygnięty. Długa lista nagrodzonych

2020-01-13 13:53:13 (ost. akt: 2020-01-13 15:51:36)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W sali Gminnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Samborowie odbyło się podsumowanie konkursu rękodzieła na „Najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy i Kartkę Świąteczną”.

Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz prezentacja uzdolnień i umiejętności plastycznych. Od wielu lat konkurs cieszy się dużą popularnością o czym świadczy ilość prac, która wpłynęła na konkurs.

Specjalnie powołana komisja konkursowa oceniła ok. 350 stroików i ponad 200 kartek świątecznych. Podczas uroczystości wręczenia nagród, uczestnicy mogli poczuć jeszcze świąteczne klimaty poprzez scenerię pięknych prac oraz spektakl jasełkowy w wykonaniu koła teatralnego „Grupa z podwórka” z GCK-B.

Laureaci otrzymali narody i pamiątkowe dyplomy.
Wystawa prac, która trwała od 13 grudnia 2019r., wzbudziła wśród odwiedzających ogromny podziw dla wykonawców za pomysłowość, kreatywność i wykonanie.
Organizatorzy dziękują wszystkim za udział w konkursie i wykonanie bardzo ciekawych prac.

Oto wyniki konkursu:

KATEGORIA KARTKI ŚWIĄTECZNE
Przedszkole
I miejsce Hanna Krzysztofowicz kl. „0” , S.P. Szyldak
II miejsce Wiktor Skrzyński 4 lata, Samborowo
III miejsce Brajan Kubiak kl. „0”

Wyróżnienia:
Ala Wanowicz kl. „0”
Zosia Freigin 5l, S.P. Szyldak
Oliwia Wrocławska 6l Przedszkole Samborowo
Hania Ziniewicz, Z.S.P. Pietrzwałd
Aleksandra Skrzyńska 5l, Samborowo
Kaja Gratowska 5l
Hanna Górczyk 3l, Z.S.P. Pietrzwałd
Julia Kwiatkowska, Przedszkole Samborowo
Nikola Korzelewska kl. „0” S.P. Lipowo
Kinga Maliszewska 6l. Z.S.P. Pietrzwałd

Kategoria klas I-III
I miejsce Antonina Szewczak kl. III S.P. Szyldak
II miejsce Igor Łukaszewski 7l, Z.S.P. Pietrzwałd
III miejsce Tomasz Kwiatkowski kl. I , Samborowo

Wyróżnienia:
Hania Maciejewska kl. III S.P. Zwierzewo
Lena Chorążewicz kl. I S.P. Lipowo
Hubert Dobkiewicz kl. III S.P.Zwierzewo
Apolonia Szewczak kl. I S.P. Szyldak
Szymon Giera kl. III S.P. Zwierzewo
Maciej Kasperek S.P. Brzydowo
Krzysztof Szmygielski S.P. Tyrowo
Wojciech Grzeszkowicz kl. II S.P. Szyldak
Jowita Cieszyńska kl. I S.P. Lipowo
Blanka Kamińska kl. I S.P. Szyldak
Szymon Wiśniewski l. 10 z mamą , biblioteka Pietrzwałd
Zofia Krzysztofowicz kl. III S.P. Szyldak

Kategoria klas IV -VI
I miejsce Jan Jasinski kl. VI Z.P.S. Tyrowo
II miejsce Joanna Pokorska kl. V Z.S. Samborowo
III miejsce Zuzia Pacia kl. V S.P. Brzydowo
Wyróżnienia:
Jakub Szewczyk – Wójcik kl. VI Z.P.S. Tyrowo
Kacper Wrocławski kl. V Z.S. Samborowo
Kasia Kocisz kl. VI Z.P.S. Tyrowo
Iga Senkowska kl. IV S.P. Brzydowo
Marta Cichocka kl. V Z.S. Samborowo
Anita Jaskorzyńska kl. V Z.P.S. Tyrowo
Zuzanna Ciszewska kl. V Z.S.P. Pietrzwałd

Kategoria klas VII-VIII
I miejsce Wiktoria Szajdek Z.S.P. Pietrzwałd
II miejsce Anna Gliszczyńska kl. VII Z.P.S. Tyrowo
III miejsce Jakub Stanisławski kl. VIII S.P. Lipowo

Wyróżnienia:
Kasia Mucha kl. VII S.P. Szyldak
Patrycja Wiśniewska kl. VII Z.P.S. Tyrowo

Kategoria Dorośli
I miejsce Hanna Najdowska Ś.D.S. Wygoda
II miejsce Krystyna Ruczyńska S.P. Brzydowo
III miejsce Wanda Pasikowska Ś.D.S. Bratek Ostróda

Wyróżnienia:
Joanna Dominiskowska Ś.D.S. Bratek Ostróda
Daniela Raduńska Ś.D.S. Bratek Ostróda
Elza Schielmann Ś.D.S. Bratek Ostróda
Irena Sobocińska ŚDS. Bratek Ostróda
Ewa Kowalska Ś.D.S. Bratek Ostróda


KATEGORIA STROIKI

Przedszkole
I miejsce Milena Kaczyńska 6l S.P. Brzydowo
II miejsce Zuzanna Śmigielska 5l Z.S.P. Pietrzwałd
III miejsce Anna Czerwińska 5l z mamą Przedszkole w Starych Jabłonkach

Wyróżnienia :
Kaja Grotowska 5l , S.P. Durąg
Kinga Maliszewska Z.S.P. Pietrzwałd
Lena Bugowska S.P. Brzydowo
Daniel Rogozinski i Hubert Rogoziński , Stare Jabłonki

Kategoria klas I-III
I miejsce Blanka Kamińska 7l z rodzicami S.P. Szyldak
II miejsce Filip Wiśniewski kl. II z mamą S.P. Durąg
III miejsce Bartosz Zgliński kl. I S.P. Idzbark

Wyróżnienia:
Julia Połocka kl. II S.P. Zwierzewo
Agata Pycia 7l. Samborowo
Julia Hnicka kl. III S.P. Zwierzewo
Karolina Florczyk kl II SP Szyldak
Lena Kubińska kl. II S.P. Szyldak
Kacper Grudkowski kl. III S.P. Zwierzewo
Amelia Obrębska kl. II S.P. Szyldak
Igor Chodań kl. III S.P. Szyldak
Krzysztof Szmygielski kl. II , Z.P.S. Tyrowo
Bartosz Kwiatkowski kl I z mamą S.P. Szyldak
Celina Karbowska kl I , S.P. Idzbark

Kategoria klas IV-VI
I miejsce Antonia Trzęślewicz kl. V Z.P.S. Tyrowo
II miejsce Kasia Szymanek kl. VI S.P. Szyldak
II miejsce Franciszek Freigin kl. IV z Zosią V lat S.P. Szyldak
III miejsce Kacper Wrocławski kl. V Z.S. Samborowo

Wyróżnienia:
Amelia Chodań kl. IV S.P. Szyldak
Zuzanna Kurowska kl. VI Z.P.S. Tyrowo
Wiktoria Pińska kl. V S.P. Szyldak
Julia Freigin kl. V S.P. Szyldak
Amelia Makrucka kl V ZPS Tyrowo
Michał Grzeszczak kl. V Z.S.P. Pietrzwald
Adrian Dwurznik kl. VI Z.S.P. Pietrzwałd
Hubert Kaczyński kl. V , Z.S.P. Pietrzwałd
Julia Czarnecka kl. V Z.S. Samborowo
Małgorzata Siergiej Z.P.S. Tyrowo
Laura Trojan kl. VI Z.S. Samborowo


Kategoria klas VII-VIII
I miejsce Julia Tafel z mamą , Biblioteka Pietrzwałd
II miejsce Ola Banasik 12l , Samborowo
III miejsce Weronika Elwartowska kl. VII Z.S.P. Pietrzwałd

Kategoria dorośli
I miejsce Elżbieta Sójka Biblioteka Pietrzwałd
II miejsce Dominika Gutkowska Ś.D.S. Wygoda
III miejsce Regina Zdunek Ś.D.S. Bratek Ostróda

Wyróżnienia:
Ś.D.S. OSTOJA Wrocław
Marianna Zalewska Ś.D.S. Bratek
Andrzej Trzciński Ś.D.S. Wygoda
Roman Dąbrowski i Patryk Roszewicz Ś.D.S. Wygoda
Natalia Dobkiewicz Samborowo
Elżbieta Rzeźnik Ś.D.S. Wygoda
Joanna Ptaszyńska K.G.W. Brzydowo
Dawid Taciak Ś.D.S. Wygoda
Elżbieta Szałwińska Ś.D.S. Bratek
Ewa Kobylska Ś.D.S. Wygoda
Regina Szymańska Ś.D.S. Wygoda
K.G.W. LUBA Lubajny
Renata Wojciechwska K.G.W. Brzydowo
Zdzisław Cieszyński Ś.D.S. Wygoda
Magdalena Falęcka Ś.D.S. Wygoda
Jan Koronowski Ś.D.S. Wygoda
Róża Ruczyńska , Urszula Czacharowska , Anna Sonack, Zbigniew Rogowski Ś.D.S. Wygoda








Czytaj e-wydanie
Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Roczna prenumerata e-wydania Gazety Olsztyńskiej razem z Gazetą Ostródzką kosztuje tylko 199 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages