środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Dwie drużyny Morlin Ostróda przegrały w pingpongowej I lidze

2020-01-12 08:40:00 (ost. akt: 2020-01-11 22:35:23)
Czwarty punkt dla Morlin II zdobył Łukasz Sokołowski

Czwarty punkt dla Morlin II zdobył Łukasz Sokołowski

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W 11. kolejce spotkań I ligi nie zapunktowali pingpongiści ostródzkich Morlin. Pierwszy zespół trafił na ścianę w Zielonej Górze, a ostródzka „dwójka” we własnej hali nie poradziła sobie z rezerwami AZS AWFiS Gdańsk.

W Zielonej Górze spotkali się ubiegłoroczni spadkowicze z Superligi. Prowadząca w tabeli Palmiarnia nie pozwoliła na wiele zajmującym 2. miejsce przed tym meczem ostródzianom. Mimo że wynik końcowy na to nie wskazuje, to spotkanie miało dość zacięty przebieg, bo cztery gry zawodnicy Morlin przegrali 2:3. Ostatecznie spotkanie zakończyło się porażką Morlin I 2:8. Punkty dla zespołu z Ostródy zdobyli Kacper Petaś i Jakub Witkowski.

Niewiele do remisu, a może nawet wygranej brakowało osłabionej absencją Maksa Miastowskiego drugiej drużynie Morlin. „Dwójka” w hali OCSiR stoczyła wyrównany, ale niestety przegrany pojedynek z rezerwami AZS AWFiS Gdańsk. Żeby ostródzianie zapunktowali zabrakło chociaż jednej wygranej w pojedynkach deblowych. Zespół Morlin II przegrał 4:6, a w zespole gospodarzy punktowali Mateusz Ufnal 2, Jakub Kuźmicz i Łukasz Sokołowski.

Po 11 kolejkach pierwszy zespół Morlin spadł na 3. miejsce, a Morliny II pozostały na ostatniej pozycji.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages