Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Piłkarze Sokoła Ostróda są po dwóch treningach, w sobotę gra wewnętrzna

2020-01-10 12:13:48 (ost. akt: 2020-01-10 12:35:25)
Na pierwszych zajęciach w nowym roku piłkarze Sokoła spotkali się w hali OCSiR

Na pierwszych zajęciach w nowym roku piłkarze Sokoła spotkali się w hali OCSiR

Autor zdjęcia: sokolostroda.com

Rozpoczęli w czwartek testami i gierką w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. W piątek była siłownia i bieganie na stadionie przy ul. Wyszyńskiego. Liderzy III ligi przygotowują się do rundy rewanżowej. W sobotę zagrają wewnętrzny sparing.

Zimowe przygotowania piłkarzy Sokoła ruszyły. Na pierwszych zajęciach liderzy grupy 1 III ligi spotkali się w hali OCSiR. Były badania zawodników (waga, wzrost, tkanka tłuszczowa), sprawdzona została wydolność po kilku tygodniach przerwy, znalazł się też czas na chwilę gierki.

Zimowy czas to budowanie siły i kondycji. Podczas piątkowych zajęć podopieczni Piotra Kołca zaczęli drugie noworoczne zajęcia w siłowni, a później sprawdzili stan bieżni na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wyszyńskiego.

— Jak to na pierwszych zajęciach po kliku tygodniach przerwy pot lał się solidnie, ale było widać, że chłopaki nie leżeli w domach tylko trochę się ruszali — powiedział Jarosław Kotas. — Wyglądają nieźle i realizujemy swój plan, który w maju chcemy zakończyć awansem do II ligi. Na pierwszych zajęciach pojawiło się kilku nowych zawodników, ale to jeszcze nie pora na podawanie konkretnych nazwisk.

Tymczasem jeśli ktoś chce zobaczyć w akcji piłkarzy Sokoła zapraszamy w sobotę na boisko ze sztuczną nawierzchnią przy ul. 3 Maja. O godz. 11 rozpocznie się gra wewnętrzna ostródzkiego zespołu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages