"Traktorki" z Lichtajn rozjechały Górę Idzbark, LA Zabawa bawi się świetnie

2020-01-06 11:39:28(ost. akt: 2020-01-06 11:46:54)
W pierwszej noworocznej kolejce piłkarze strzelili 51 goli

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Pierwsza noworoczna seria spotkań Gminnej Ligi Halowej nie przyniosła żadnych zaskakujących rozstrzygnięć. Swoje zrobiły dwie prowadzące w tabeli drużyny, zgodnie wygrywając i mają komplet punktów. Wciąż bez zdobyczy punktowej pozostaje Ostróda/Wigwałd.
W nowym roku na poziomie dwucyfrowych wygranych utrzymali się prowadzący w tabeli piłkarze LA Zabawa Samborowo. Liderzy szybko zdominowali Komę Brzydowo, już po pierwszej części gry prowadzili 6:0. W drugiej połowie LA Zabawa dołożyła jeszcze cztery trafienia i odprawiła Komę z dziesięciobramkowym bagażem po stronie strat.

Zwycięską passę podtrzymał Perkoz Lichtajny. „Traktorki” przejechały się po Górze Idzbark. Młodzi piłkarze z Lichtajn spokojnie sięgnęli po siódmy komplet punktów. Perkoz był regularny, strzelając po trzy gole przed i po przerwie.

Na zwycięski szlak wrócili FC Oldboys z Turznicy, którzy w pierwszym w 2020 roku meczu zmierzyli się z Iskrą II Smykówko. W pierwszej połowie spotkanie było wyrównane, a niespodziewanie do przerwy Oldboys przegrywali 2:3. W drugiej odsłonie Oldboys narzucili swoje warunki gry, z nawiązką odrobili straty, wygrali i są na 3. miejscu w rywalizacji o halowe mistrzostwo gminy Ostróda.

Najłatwiejsze punkty zainkasował Terc-Bud Durąg, który bez gry wygrał swoje spotkanie. Na parkiecie nie stawili się ich rywale z Teamu Kraplewo i ekipa z Durąga wygrała walkowerem.

Wyniki 7 kolejki GLH: Paka Samborowo – Iskra I Smykówko 5:5, LA Zabawa – Koma Brzydowo 10:1, FC Oldboys – Iskra II Smykówko 9:4, Team Kraplewo – Terc-Bud Durąg 0:5 (walkower), Ostróda/Wigwałd – Gazownia FC 4:6, Góra Idzbark – Perkoz Lichtajny 1:6.