Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Płomień Turznica spotkał się na dorocznym spotkaniu opłatkowym [zdjęcia]

2019-12-24 10:09:48 (ost. akt: 2019-12-24 10:45:11)
Na spotkaniu wigilijnym Płomienia Turznica był opłatek i obowiązkowo były prezenty

Na spotkaniu wigilijnym Płomienia Turznica był opłatek i obowiązkowo były prezenty

Autor zdjęcia: Archiwum Płomienia Turznica

Nie samym sportem piłkarze żyją. Ważna jest dobra atmosfera w klubie, a o tę świetnie dbają w Turznicy. Piłkarze miejscowego Płomienia już piąty raz spotkali się na spotkaniu opłatkowym. Była okazja do rozmów, podziękowań, a najmłodsi zawodnicy dostali prezenty.

Piłkarze wszystkich kategorii wiekowych trenujący i grający w barwach Płomienia pojawili się na dorocznej Wigilii klubowej. Obok zawodników, trenerów, przedstawicieli klubu oraz sponsorów pojawił się też wójt gminy Ostróda Bogusław Fijas.

Piłkarska rodzina Płomienia spotkała się przed świętami Bożego Narodzenia, zatem było łamanie opłatkiem, były życzenia i koniecznie były prezenty. Specjalne wyróżnienia otrzymali najbardziej zaangażowani zawodnicy klubu z Turznicy. I były specjalne podziękowania dla Radosława Teliszewskiego, grającego trenera za ponadtrzyletnią pracę szkoleniową i grę w Płomieniu. Były już szkoleniowiec Płomienia otrzymał okolicznościową koszulkę z numerem 10.

- Radek włożył wiele zdrowia i serducha w to co u nas robił, razem przeżywaliśmy sukcesy i porażki - powiedział Janusz Sadowski z Płomienia. - Radzio wykonał u nas kawał dobrej roboty, ale przyszedł czas na zmiany. Niemniej wielkie dzięki dla Radka.

Przypomnijmy, że miejsce Radosława Teliszewskiego na stanowisku trenera zajął Paweł Oliwa, który w przeszłości wprowadził juniorów Sokoła Ostróda do Centralnej Ligi Juniorów, a z seniorami Tęczy Miłomłyn wywalczył awans do IV ligi. Teraz będzie musiał uchronić Płomień przed spadkiem z klasy okręgowej.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages