Moto Klub Ostróda rozbił bank w 2019 roku

2019-12-28 12:00:00(ost. akt: 2019-12-28 12:07:46)
Przedstawiciele Moto Klubu Ostróda na Gali PZM w Warszawie

Autor zdjęcia: Archiwum MKO

Udany sezon mają za sobą zawodnicy Moto Klubu Ostróda. Zawodnicy tego klubu w rywalizacji Cross Country i Enduro zajęli 1. miejsce w kraju w klasyfikacji klubowej.
Mają własny tor treningowy i na krótkim dystansie mają się gdzie przygotowywać do jazdy na medal. Jednak rywalizacja cross country i enduro to rywalizacja na dłuższych dystansach. Nie miało to większego znaczenia dla zawodników Moto Klubu Ostróda, którzy w sezonie 2019 stawali na podium podczas całego roku startowego i wysoko znaleźli się w klasyfikacji generalnej na koniec całorocznej rywalizacji.

Nie dziwi zatem fakt, że o zawodnikach Moto Klubu Ostróda było głośno podczas uroczystej Gali Polskiego Związku Motorowego w Warszawie. Podczas spotkania w stolicy nasi motocykliści i quadowcy odebrali całkiem sporo pucharów.

Warto podkreślić, że kończący się rok był dopiero drugim w historii występów zawodników Moto Klubu Ostróda. Ale był to sezon pełen sukcesów. Podczas Gali PZM w Warszawie nasi reprezentanci zostali nagrodzeni za sukcesy w klasyfikacji klubowej. Dwa miejsca na podium wywalczył Michał Leśniewski, który w klasie Masters, zajął 1. miejsce w Enduro, natomiast na 3. pozycji zakończył rywalizację w Cross Country.

Medalowe miejsca zajęli też młodzi zawodnicy Moto Klubu Ostróda. W klasie Junior 85 w konkurencji Enduro sezon na 2. miejscu skończył Mateusz Leśniewski. Na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Śliwiński, startujący w klasie Quad 2K Junior. Skoro drugi sezon startów obfitował w medale, to na nadchodzący 2020 rok życzymy miłośnikom sportów motorowych jeszcze większych sukcesów.