Niedziela, 19 stycznia 2020. Imieniny Erwiny, Henryka, Mariusza

Strażacy przekazali kalendarze strażackie do szkół podstawowych w powiecie [zdjęcia]

2019-12-20 07:32:34 (ost. akt: 2019-12-20 07:53:26)
Strażacy z kalendarzami odwiedzili 50 szkół w powiecie

Strażacy z kalendarzami odwiedzili 50 szkół w powiecie

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP Ostróda

Dzięki funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie 50 szkół podstawowych z powiatu ostródzkiego otrzymało okolicznościowe kalendarze strażackie na 2020 rok. Przy okazji spotkań z dziećmi strażacy zapraszali do odwiedzenia sali edukacyjnej "Ognik" w ostródzkiej komendzie.

Kolejny raz strażacy z ostródzkiej KP PSP przekazali kalendarze do 50 szkół podstawowych powiatu ostródzkiego. Przez kilka ostatnich dni odwiedzili placówki oświatowe i wręczyli w sumie 137 strażackich kalendarzy na nowy rok. Podczas wizyt spotykali się z 901 uczniami oraz gronem pedagogicznym. Przy okazji spotkań funkcjonariusze straży pożarnej poinstruowali dzieci jak bezpiecznie spędzić okres świąt i ferii zimowych. Ponadto strażacy zachęcali do uczestniczenia w konkursach organizowanych przez Państwową Straż Pożarną między innymi, takich jak kalendarzowy, plastyczny czy fotograficzny.

Strażacy zapraszali również uczniów powiatowych podstawówek do odwiedzenia i skorzystania z sali edukacyjnej „Ognik”, działającej przy ostródzkiej Komendzie Powiatowej PSP.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages