środa, 8 kwietnia 2020. Imieniny Amadeusza, Cezaryny, Juliany

Pracowite przedpołudnie strażaków, wchodzili do dwóch mieszkań

2019-12-11 11:12:38 (ost. akt: 2019-12-11 17:20:12)
Strażacy mieli pracowite środowe przedpołudnie

Strażacy mieli pracowite środowe przedpołudnie

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Dzieci w wieku dwóch i trzech lat w mieszkaniu na ulicy Grunwaldzkiej oraz nieprzytomną 73-letnią kobietę w budynku przy ul. Herdera ratowali w środowe przedpołudnie ostródzcy strażacy. Strażackie działanie przebiegły sprawnie.

Dwoje dzieci - w wieku 2 i 3 lat - zatrzasnęło zamki drzwi wejściowych do mieszkania w budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Ostródzie. Matka, która na chwilę opuściła lokal nie mogła wrócić do mieszkania. Wezwała pomoc. Na miejscu pojawili się ostródzcy strażacy i policjanci.

Z informacji jakie otrzymaliśmy od internauty wynika, że 3-letni chłopiec sam otworzył drzwi - za namową wujka i matki, którzy mu tłumaczyli jak to zrobić.

Natomiast nierozważna matka została ukarana mandatem za swoje zachowanie i pozostawienie małych dzieci samych w mieszkaniu.

Po kilkudziesięciu minutach strażacy otrzymali kolejne wezwanie. Tym razem pod budynek przy ul. Herdera. Tam od jakiegoś czasu sąsiedzi nie widzieli 73-letniej kobiety i powiadomili o tym strażaków. Ci udali się pod wskazany adres, wyważyli drzwi balkonowe, weszli do mieszkania, w którym znaleźli nieprzytomną kobietę. Obawy sąsiadów były uzasadnione, nieprzytomna sąsiadka została odwieziona do szpitala.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages