Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Mikołaj odwiedził przedszkolaki czyli podwójna radość w "Radości" [zdjęcia]

2019-12-09 12:50:27 (ost. akt: 2019-12-09 13:39:09)
Mikołaj odwiedził dzieci z przedszkola niepublicznego "Radość"

Mikołaj odwiedził dzieci z przedszkola niepublicznego "Radość"

Autor zdjęcia: Archiwum Radość

Mikołajki bez odwiedzin Mikołaja? W ostródzkich przedszkolach to niemożliwe. Tradycyjnie przedszkolaki z ostródzkiej "Radości" ugościły jak należy Mikołaja. Dzieci przeniosły się w bajkowy świat, a później zostały obdarowane prezentami.

Przedszkolaki wyglądały jak małe elfy, a może raczej jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo na ten dzień czyli na czerwono i mikołajkowo.

Od rana w przedszkolu panował gwar i radość. Dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa — Świętego Mikołaja. Niekiedy rozbrzmiewały dzwoneczki, to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. W trakcie oczekiwań na gościa dzieci brały udział w konkursach i zabawach ruchowych przygotowanych przez nauczycielki przedszkola "Radość".

Nareszcie przyjechał! - PRAWDZIWY ŚWIĘTY MIKOŁAJ!!! To był naprawdę niezwykły gość, który obdarował prezentami wszystkie dzieci. Przedszkolaki za otrzymane prezenty podziękowały Mikołajowi piosenkami i wierszykami. Dzieci zapraszały go do domów oraz prosiły, aby przyjechał do nich za rok. No i oczywiście obiecywały, że będą grzeczne.

Katarzyna KubaPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages