Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Policjanci z Małdyt najcelniej strzelali podczas ćwiczeń

2019-12-05 11:42:24 (ost. akt: 2019-12-05 11:46:27)

Autor zdjęcia: Policja

Na terenie strzelnicy IBiON w Ostródzie odbył się trening taktyczno-strzelecki dla policjantów. Było to kolejne szkolenie, które zostało zorganizowane w ramach zintegrowanego rocznego systemu szkolenia funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

W środę (4.12.) na strzelnicy Instytutu Bezpieczeństwa i Obrony Narodowej w Ostródzie odbył policyjny trening taktyczno-strzelecki w ramach zintegrowanego rocznego systemu szkolenia.

Ćwiczenia strzeleckie organizowane w KPP Ostróda mają miejsce nie tylko przy pięknym letnim słońcu, ale także w porze jesiennej i podczas padającego deszczu ponieważ policjant na każdym stanowisku służbowym musi umieć skutecznie strzelać bez względu na warunki zewnętrzne. Treningi takie mają za zadanie podnosić i utrzymywać umiejętności policjantów na wysokim poziomie technicznym.

Podczas wczorajszego treningu przeprowadzone zostały również drużynowe zawody strzeleckie w strzelaniu z broni osobistej i pistoletu maszynowego Glauberyt PM-98. Wzięli w nim udział funkcjonariusze z całego powiatu.

Kierownikiem strzelania był asp. szt. Robert Horodyłowski- instruktor strzelań policyjnych Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.
Zwycięzcami zawodów zostali policjanci z posterunku w Małdytach.Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages