Poniedziałek, 24 lutego 2020. Imieniny Boguty, Bogusza, Macieja

Koty też czekają na święta i zapraszają na Świąteczny Kiermasz Różności

2019-12-05 00:00:00 (ost. akt: 2019-12-05 00:01:30)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Im więcej osób odwiedzi Świąteczny Kiermasz Różności, tym bardziej ich święta będą "wypasione". Cały dochód trafi do Kociarni Ostróda.

To już piąta edycja jarmarku. Tym razem organizatorzy zapraszają w najbliższą niedzielę 8 grudnia w godz. 12:00 – 16:00 do Domu Polonii przy ul. Pieniężnego 6 w Ostródzie.

- Robiąc spontanicznie pierwszy Jarmark nie myśleliśmy że będziemy mogli ogłosić piątą edycję - infomują organizatorzy na swojej stronie w mediach społecznościowych. - Dwa razy byliśmy przy Pizzeria San Biagio, dwa razy w Osiedlowym Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Jedność - Osiedlowym Domu Kultury Jedność. Pora więc na zmiany i przy piatej edycji skorzystamy z zaproszenia Domu Polonii w Ostródzie. Do zobaczenia! Mamy nadzieję, że będziecie z nami!

Na Jarmark zapraszają też zwierzaki potrzebujące pomocy. Jak Filip, który ostatnio zamieszkał w Kociarni, ponieważ jego poprzedni właściele go zawiedli w całości - wystawiając za drzwi. Tak po prostu. Przed Filipem z tego samego domu wyrzucono też Kropkę i Psotkę. Na szczęście Psotka już znalazła dom. Reszta czeka na dom.

Do podzielenia się dobrem zachęcają też inni podopieczni Kociarni, zwłaszcza chorzy, wymagający pomocy i wsparcia. Bo Kociarnia to miejsce szczególne, gdzie zwierzata odzyskują wiarę w ludzi... A tylko w tym roku kilkadziesiąt kotów znalazło już dobry i szczęśliwy dom. Możemy sprawić, że będzie ich jeszcze więcej.

Na Kiermaszu będzie wszystko to, co przed świętami jest niezbędne: biżuteria na prezenty gwiazdkowe, książki na długie zimowe wieczory, ciasta, ciasteczka i przekąski wegetariańskie. Robiąc przyjemność sobie i bliskim, można pomóc Kociarni, Będzie też licytacja specjalnych fantów.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages