Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Kto chce zagrać z największą orkiestrą świata? Ostródzki sztab szuka wolontariuszy

2019-12-02 13:52:12 (ost. akt: 2019-12-02 13:56:43)

Już 12 stycznia po raz 28. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy! W finałowe granie włącza się tradycyjnie Ostróda. Ostródzki sztab, którego siedziba znajduje się w amfiteatrze, został już oficjalnie zarejestrowany.

WOŚP w bieżącym roku gra na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Przypominamy, że br. ostródzki szpital parokrotnie otrzymał sprzęt od WOŚP, a Ostróda zebrała rekordową liczbę pieniędzy – prawie 90.000 zł.

Ostródzki sztab informuje, że zbiera chętnych wolontariuszy do kwestowania na rzecz WOŚP. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się do amfiteatru w Ostródzie do pok. 105 (do godz. 15.30), a po g. 15.30 - portiernia (wejście od hotelu Villa Port) do 10 grudnia. W załączeniu znajduje się wzór ankiety wolontariusza, który należy wypełnić, podpisać (w przypadku nieletnich potrzebny jest podpis rodzica lub opiekuna prawnego) i dostarczyć wraz ze zdjęciem legitymacyjnym. Ankietę można dostać również w amfiteatrze.

Osoby, które chcą przeznaczyć dary na licytacje WOŚP lub w jakikolwiek sposób wesprzeć finał proszone są również o udanie się bądź kontakt telefoniczny (89 670 69 71) do amfiteatru.


Wzór ankiety


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages