Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Pożar warsztatu w Nowym Siedlisku, ranny mężczyzna trafił do szpitala

2019-11-21 16:12:44 (ost. akt: 2019-11-21 16:28:36)
Kilka zastępów strażackich gasiło pożar warsztatu w Nowym Siedlisku

Kilka zastępów strażackich gasiło pożar warsztatu w Nowym Siedlisku

Autor zdjęcia: KP PSP Ostróda

W pożarze warsztatu samochodowego w Nowym Siedlisku pod Ostródą poparzony został mężczyzna, któremu pierwsi pomocy udzielili strażaccy ratownicy. Wewnątrz doszczętnie spalił się samochód osobowy. Strażacy opanowali pożar, a ranny mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

Zwarcie instalacji elektrycznej, a może wybuch gazów technicznych. Nieznane na razie są przyczyny pożaru, których po południu wybuchł w warsztacie samochodowym w Nowym Siedlisku pod Ostródą. Na miejsce udało się kilka strażackich zastępów, ratownicy medyczni i policja. Strażacy jako pierwsi udzielili pomocy mężczyźnie, który przebywał w warsztacie. Poszkodowanym, który miał poparzenia twarzy i rąk został zaopatrzony przez ratowników medycznych został odwieziony do szpitala.

Strażacy opanowali pożar i zapobiegli jego rozprzestrzenieniu się. Podczas akcji gaśniczej funkcjonariusze straży wynieśli z warsztatu butle gazowe propan butan. Płomienie pożaru całkowicie strawiły auto osobowe, które było naprawiane w warsztacie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages