Sobota, 5 grudnia 2020. Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Spotkanie z poezją i muzyką w ostródzkim Ekonomiku

2019-11-21 13:38:39 (ost. akt: 2019-11-21 13:43:13)

Autor zdjęcia: Małgorzata Kwacz

W Zespole Szkół Zawodowych im. S. Petőfi odbyło się XVIII Spotkanie z poezją i muzyką, podczas którego prezentowała swoje umiejętności uzdolniona muzycznie i literacko młodzież szkoły.

Podczas trwającego 2 godziny koncertu zagrali na pianinie Igor i Dominik z kl. I PTI, na flecie poprzecznym Ania z kl. III TOŻ, na gitarze klasycznej Julia z kl. I PTSH oraz na gitarze elektrycznej Antek z kl.I GTSH. Wszyscy obecni wysłuchali w skupieniu wiersza „Anioł” w interpretacji Joanny z kl. III TOŻ oraz fragmentu prozy Kamili z kl.II THŻ. Hitem okazały się prezentacje wokalne.

Jak zawsze cudownie zaprezentowały się  Daria i Kaja z kl. II THO, Paula z IV ATO oraz Kasia z II THŻ. Do grona śpiewających dołączyli również uczniowie klas pierwszych – Zuzanna z kl. I PLPW, Oliwia i Kacper z kl. I PTOŻ, Sandra z kl. I PLPW oraz Paulina z PTSH.

Spotkanie przebiegało przy powszechnym i żywiołowym aplauzie licznie zgromadzonej publiczności, która głośno klaskała po każdym występie podnosząc temperaturę imprezy. Okazuje się nie po raz pierwszy, że Ekonomik – jak popularnie zwykło się nazywać ZSZ im. S. Petőfi – pełen jest uzdolnionej młodzieży, o której na pewno usłyszymy w przyszłości.
M. Księżopolska

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Platforma Dziennikarstwa Obywatelskiego

Olsztyńska24 Platforma Dziennikarstwa Obywatelskiego – Artykuły Internautów

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages