Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Tajemniczy wybuch przyczyną nocnego pożaru w Ostródzie

2019-11-19 08:47:00 (ost. akt: 2019-11-19 08:49:22)
Trzy zastępy JRG Ostróda gasiły pożar przy ul. Pieniężnego

Trzy zastępy JRG Ostróda gasiły pożar przy ul. Pieniężnego

Autor zdjęcia: Andrzej Adamiak

Po godzinie 3 w nocy na nogi postawieni zostali strażacy z ostródzkiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Zostali zaalarmowani, że pali się serwis RTV AGD przy ul. Pieniężnego. Strażacy prawie dwie godziny walczyli z ogniem, na szczęście nie było żadnych ofiar.

Trzy zastępy ostródzkiej JRG wyjechały do nocnego pożaru na ul. Pieniężnego. Kiedy strażacy dotarli na miejsce z podpiwniczonego pomieszczenia widoczny był pożar, płomienie przez okna wydobywały się na zewnątrz. Strażacy trzema strumieniami wody po kilkudziesięciu minutach ugasili ogień. Później strażacy w aparatach powietrznych weszli do pomieszczenia, gdzie sprawdzali czy nie było tam jakichś osób. Na szczęście w spalonym warsztacie nie było żadnych osób.

Wiele wskazuje na to, że przyczyną pożaru był wybuch jakiejś nieznanej substancji, ponieważ drzwi serwisu RTV AGD zostały wyrwane z zawiasów i leżały kilka metrów od wejścia. Przyczyny pożaru ustalą biegli sądowi. Wstępne straty spowodowane pożarem zostały oszacowane na 60 tys. zł.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages