środa, 20 stycznia 2021. Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Gospodynie z "Luby" dzisiaj spotkają się z parą prezydencką

2019-11-14 09:03:12 (ost. akt: 2019-11-14 09:23:53)
Panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Luba" pojechały na spotkanie z prezydentem RP

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Luba" pojechały na spotkanie z prezydentem RP

Autor zdjęcia: Archiwum

Najpierw wygrały konkurs wojewódzki. W Polsce ich danie — Luba Mazurska — zapewniło im 3. miejsce. Następnie wystąpiły w reklamie jednej z sieci handlowych, a dzisiaj wybrały się do Pałacu Prezydenckiego. Gospodynie z KGW "Luba" w Lubajnach zostaną podjęte przez parę prezydencką.

Luba Mazurska — czyli rolada ziemniaczana z sosem kurkowym — przygotowana przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Luba" z Lubajn otworzyła naszym lokalnym gospodyniom z gminy Ostróda drogę na salony. Danie naszych pań najbardziej zasmakowało jury podczas konkursu wojewódzkiego. Dzięki temu pojechały do Poznania na targi gastronomiczne, gdzie wystąpiły w kulinarnej rywalizacji ogólnopolskiej "Smaki Regionów". Luba Mazurska zajęła 3. miejsce i została doceniona przez mistrzów kuchni. Dzięki temu gospodynie z podostródzkich Lubajn zareklamowały jeden z produktów oferowanych przez sieć handlową w Polsce.

Jednak miejsce na podium w Poznaniu otworzyło paniom z KGW "Luba" drzwi na salony. Właśnie dzisiaj w towarzystwie wójta gminy Ostróda Bogusława Fijasa pojechały na spotkanie z parą prezydencką do Warszawy.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages