Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Pingpongiści Morlin Ostróda rozbili rezerwy akademików z Gdańska

2019-11-10 11:19:25 (ost. akt: 2019-11-10 11:24:51)
Kacper Petaś w meczu z gdańszczanami zdobył komplet punktów

Kacper Petaś w meczu z gdańszczanami zdobył komplet punktów

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Jednostronny przebieg miał pojedynek 6. kolejki I ligi mężczyzn w Ostródzie. Pierwszy zespół Morlin od początku miał kontrolę nad meczem z AZS AWFiS II Gdańsk. Ostródzianie wygrali aż 9:1 i awansowali na 4. miejsce w I-ligowej tabeli.

W zespole z Ostródy drugi mecz na poziomie I ligi rozegrał Tajwańczyk Hung Tzu Hsiang. Zawodnik z Azji ma na razie ułatwione zadanie, ponieważ występuje na drugim stole, gdzie grają teoretycznie słabsi zawodnicy. Natomiast w ekipie gości wystąpił Artur Daniel, który ma świetne wspomnienia z hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji, ponieważ w 2009 roku został tutaj indywidualnym mistrzem Polski seniorów. I właśnie wspomniany Daniel był jedynym zawodnikiem gości, który zapunktował w Ostródzie. Honorowy punkt gdańszczanin zdobył w pojedynku z Jakubem Witkowskim, którego pokonał 3:2. Zresztą Daniel był bliski zapunktowania w pojedynku z Piotrem Chmielem, ale zawodnik Morlin okazał się lepszy w pięciu setach.

Pozostałe gry w małej sali OCSiR miały jednostronny przebieg. Grający na stole nr 2 Hung i Kacper Petaś szybko odprawili swoich rywali. Po zwycięstwie nad AZS AWFiS II Gdańsk ostródzianie awansowali na 4. miejsce.

Morliny Ostróda – AZS AWFiS II Gdańsk 9:1

Punkty dla gospodarzy zdobyli: Hung Tzu Hsiang 2,5; Kacper Petaś 2,5, Piotr Chmiel 2,5; Jakub Witkowski 1,5
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages