Piątek, 10 lipca 2020. Imieniny Filipa, Sylwany, Witalisa

W sobotę pingpongiści Morlin Ostróda powalczą o trzecie zwycięstwo

2019-11-08 17:29:50 (ost. akt: 2019-11-08 11:05:39)
Pingpongiści Morlin I Ostróda w sobotę zmierzą się z akademikami z Gdańska

Pingpongiści Morlin I Ostróda w sobotę zmierzą się z akademikami z Gdańska

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Po pięciu kolejkach I ligi mężczyzn piąte miejsce z pięcioma punktami zajmują tenisiści stołowi ostródzkich Morlin. Ostródzianie w sobotę (9 listopada) w hali OCSiR zagrają ligowy pojedynek z AZS AWFiS II Gdańsk. Celem na sobotni mecz jest trzecie zwycięstwo w sezonie 2019/2020.

W pięciu dotychczasowych meczach pierwszy zespół ostródzkich Morlin przekonał się, że rywalizacja na niższym poziomie to nie spacerek. Dlatego też sztab szkoleniowy z Ostródy sięgnął po posiłki z Azji. Przez najbliższy miesiąc z ostródzkimi pingpongistami będzie trenował i brał udział w meczach ligowych Tajwańczyk Hung Tzu Hsiang. Zawodnik z Tajwanu wystąpił już w jednym spotkaniu, w którym w pojedynkach singlowych zagrał na 100 procent, wygrywając swoje gry.

Tak że podczas sobotniego spotkania z rezerwami gdańskiego AZS AWFIS Hung będzie liderem ostródzkiego zespołu. Niestety wciąż swoich kolegów nie wesprze grający trener Tomasz Sposób, który w ostatnich miesiącach borykał się z kontuzją kręgosłupa. Zatem w sobotę w małej sali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji obok Tajwańczyka w składzie powinni pojawić się Piotr Chmiel, Kacper Petaś i Jakub Witkowski.

— Potrzebujemy punktów, dlatego wyjdziemy do stołów po zwycięstwo, między innymi po to ściągnęliśmy Hunga — mówi Tomasz Krzeszewski, trener ostródzkiego zespołu.

Na sobotnie spotkanie do małej sali OCSiR przy ul. Kościuszki zapraszamy na godz. 16. Wstęp wolny.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages