środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Kulturysta z Ostródy zdobył brązowy medal mistrzostw Anglii

2019-11-05 08:59:23 (ost. akt: 2019-11-05 09:26:06)
Marek Garlicki (pierwszy z lewej) wywalczył brązowy medal w mistrzostwach Anglii

Marek Garlicki (pierwszy z lewej) wywalczył brązowy medal w mistrzostwach Anglii

Autor zdjęcia: Archiwum

Pochodzący z Ostródy Marek Garlicki odniósł duży sukces na Wyspach Brytyjskich. Trenujący kulturystykę ostródzianin dobrze spisał się w debiutanckim występie podczas mistrzostw Anglii. Marek Garlicki w swojej kategorii wywalczył brązowy medal.

Pochodzący z Ostródy kulturysta wystartował w kategorii 178-182 cm wzrostu. Podczas finałowego turnieju mistrzostw Anglii Marek Garlicki w swojej kategorii rywalizował z 13 rywalami. Ostródzianin wystartował w konkurencji classic body building.

Mistrzostwa Anglii rozegrane zostały w Manchesterze. Występ ostródzianina spodobał się jurorom, ale dopatrzyli się jeszcze kilku uchybień w choreografii i przygotowaniu sylwetki. Jednak Marek Garlicki w debiucie na mistrzostwach Anglii został wysoko oceniony, zajmując miejsce na najniższym stopniu podium.

— Walczyłem z profesjonalistami, ja jedyny amator w całej stawce - mówi Marek Garlicki. — To tak jakby porównać Sokół Ostróda, nikomu nic nie ujmując, do FC Barcelony. Dziękuję żonie i córce, które były najgłośniejsze na widowni, wielkie dzięki też dla Daniela Malca, mojego trenera, który przygotował mnie do zawodów. Cieszę się z tego co osiągnąłem, teraz mam jeszcze do czego dążyć.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages