Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

W Dzień Wszystkich Świętych autobusy za darmo dowiozą na cmentarze

2019-10-31 13:25:41 (ost. akt: 2019-10-31 13:36:19)
Autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej 1 listopada za darmo zawiozą ostródzian pod cmentarze

Autobusy Zakładu Komunikacji Miejskiej 1 listopada za darmo zawiozą ostródzian pod cmentarze

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Ostródzki Zakład Komunikacji Miejskiej w Dzień Wszystkich Świętych wychodzi na przeciw potrzeb ostródzian. Na czterech liniach będą kursowały autobusy, które za darmo dowiozą w okolice cmentarzy w Ostródzie. Warto skorzystać z usług komunikacji miejskiej.

Jak co roku 1 listopada ulice wokół ostródzkich cmentarzy będą zakorkowane i kierowcy na pewno będą mieli trudności z zaparkowaniem swoich aut w okolicach miejskich nekropolii. Poza tym przy cmentarzach na Spokojniej i Chrobrego zmieniona została organizacja ruchu. W wielu miejscach pojawiły się zakazy zatrzymywania, a przy Spokojnej będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy.

Dlatego mieszkańcom Ostródy polecamy skorzystanie z usług autobusów ostródzkiego Zakładu Komunikacji Miejskiej. Wzorem lat ubiegłych 1 listopada przejazdy komunikacją miejską będą bezpłatne. Autobusy na liniach nr 1, nr 3 i nr 12 będą jeździły według świątecznego rozkładu jazdy. Natomiast dwa autobusy będą na linii nr 4. Pierwszy będzie kursował według rozkładu jazdy w dni powszednie, a drugi będzie jechał 15 minut później.

Polecamy skorzystanie w propozycji ostródzkiego ZKM.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages