Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Kobieta w łazience straciła przytomność, zatruła się tlenkiem węgla

2019-10-30 13:34:16 (ost. akt: 2019-10-30 13:49:47)
W mieszkaniu na ul. Pieniężnego tlenek węgla wydobywał się z piecyka gazowego

W mieszkaniu na ul. Pieniężnego tlenek węgla wydobywał się z piecyka gazowego

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

We wtorkowy wieczór strażacy zostali wezwani na interwencję do jednego z budynków mieszkalnych przy ul. Pieniężnego w Ostródzie. W łazience mężczyzna znalazł nieprzytomną żonę, kobieta zatruła się czadem ulatniającym się z piecyka gazowego.

Wtorek po godz. 21, w jednym z mieszkań na ul. Pieniężnego mężczyzna wchodzi do łazienki i spostrzega tam leżącą bezwładnie kobietę. Była ona nieprzytomna. Na miejsce wezwane zostało pogotowie oraz straż pożarna. Przybyli na miejsce ratownicy medyczni zaczęli udzielać pierwszej pomocy. W tym samym czasie w mieszkaniu pootwierane zostały okna, ponieważ było podejrzenie, że kobieta zatruła się czadem.

— Kiedy strażacy przybyli na miejsce trwała już akcja ratunkowa i mieszkanie było przewietrzane, mimo tego aparatura specjalistyczna wykazała, że stężenie tlenku węgla w pomieszczeniach było jeszcze wysokie — powiedział Grzegorz Różański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie. — Tlenek węgla wydobywał się z nieszczelnego piecyka gazowego.

Poszkodowana kobieta została przewieziona do szpitala.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages