Poniedziałek, 21 września 2020. Imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca

Karatecy powalczą w Ostródzie o medale na IKO Polish Open 2019

2019-10-25 07:48:31 (ost. akt: 2019-10-25 07:59:05)
Karatecy przez całą sobotę będą rywalizowali o mistrzostwo Polski

Karatecy przez całą sobotę będą rywalizowali o mistrzostwo Polski

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Po raz pierwszy w Polsce i od razu w Ostródzie. W sobotę (26 października) w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji rozegrany zostanie turniej IKO Polish Open 2019. Ponad 300 karateków z kraju i zagranicy powalczy o kilkadziesiąt kompletów medali pierwszych w naszym kraju mistrzostw Polski.

— To impreza jakiej jeszcze nikt nie organizował w naszej organizacji - mówi Artur Małż, trener Ostródzkiego Klubu Kyokushin Karate i organizator IKO Polish Open 2019. - Polish Open w naszym kraju rozgrywane będzie po raz pierwszy. To wielkie wyróżnienie dla naszego klubu i miasta. Ale jest to też docenienie tego co robiliśmy wcześniej czyli turnieju IKO Mazury Cup, który za każdym razem był wysoko oceniany. Dlatego przyznano nam organizację IKO Polish Open 2019 czyli pierwszych mistrzostw Polski naszej organizacji.

W imieniu organizatorów zapraszamy na całą sobotę do hali OCSiR przy ul. Kościuszki. Zawody rozpoczną się po godz. 10 i potrwają do późnych godzin popołudniowych. Na kilu matach w hali OCSiR do rywalizacji stanie ponad 300 karateków. Rozegranych zostanie kilkaset walk w różnych konkurencjach i kategoriach wiekowych oraz wagowych.

— Nasza impreza rozgrywana będzie kilka tygodni przed grudniowymi mistrzostwami Europy, które odbędą się na Białorusi - dodaje Małż. — Dlatego też obsada naszych zawodów będzie mocna, ponieważ dla wielu karateków będzie to okazja na sprawdzenie ich dyspozycji i ostatnie poprawki w ich przygotowaniach. Ze strony organizacyjnej mamy wszystko zapięte na ostatni guzik. Korzystając z okazji dziękujemy wszystkim sponsorom za wsparcie naszych zawodów.

Wstęp na IKO Polish Open jest bezpłatny.

• PROGRAM IKO POLISH OPEN 2019
godz. 10.15-14 — walki eliminacyjne
godz. 14-14.30 — oficjalne otwarcie turnieju
godz. 14.30-18 — walki półfinałowe i finałowe

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages