Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

Osiem drużyn zagra o amatorskie mistrzostwo Ostródy w siatkówce

2019-10-18 08:57:06 (ost. akt: 2019-10-18 09:14:16)
Wśród uczestników mistrzostw Ostródy będą cztery ekipy z ostródzkiego ligi amatorskiej

Wśród uczestników mistrzostw Ostródy będą cztery ekipy z ostródzkiego ligi amatorskiej

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Siatkarze zakończą cykl turniejów o amatorskie mistrzostwo Ostródy organizowanych przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji. Na siatkarskie zmagania zapraszamy w sobotę (19 października) do hali OCSiR przy ul. Kościuszki. Turniej zacznie się o godz. 10.

Siatkówka plażowa, piłka nożna, tenis i tenis stołowy w tych dyscyplinach poznaliśmy już amatorskich mistrzów Ostródy 2019. Ostatni o mistrzowską koronę powalczą w siatkarze podczas cyklu turniejów organizowanych przez OCSiR będą siatkarze amatorzy.

W sobotniej rywalizacji w hali przy ul. Kościuszki zagra osiem zespołów: Constract Lubawa, Libra Brzydowo, Paintball Stradomno, AKS Kormoran Olsztyn, SMS Ostróda, Sigma Stretch Ostróda, Impact Żuromin i AZS Uniwersytet Gdański.

— Cztery drużyny występują w organizowanej przez nas ostródzkiej lidze amatorskiej, natomiast ciekawi jesteśmy co zaprezentują siatkarze z Olsztyna, Gdańska czy Żuromina — mówi Krzysztof Filiczkowski, organizator imprez sportowych w OCSiR. — Turniej zacznie się rywalizacją w dwóch grupach, zespoły będą grały do dwóch wygranych setów. Zapraszamy w sobotę do hali OCSiR, wstęp na turniej jest wolny.

Sobotnie mistrzostwa Ostródy startują o godz. 10.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages