Poniedziałek, 6 lipca 2020. Imieniny Dominiki, Jaropełka, Łucji

Łukasz Sokołowski na podium pingpongowego Grand Prix Polski juniorów

2019-10-14 13:10:43 (ost. akt: 2019-10-14 13:44:13)
Łukasz Sokołowski (pierwszy z prawej) na podium I Grand Prix Polski juniorów

Łukasz Sokołowski (pierwszy z prawej) na podium I Grand Prix Polski juniorów

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Tenisiści stołowi Morlin Ostróda w Gorzowie Wielkopolskim startowali w pierwszym z trzech turniejów Grand Prix Polski juniorów. Najlepiej z ostródzian spisał się Łukasz Sokołowski, który zawody ukończył na podium.

Pierwszy w tym sezonie turniej klasyfikacyjny juniorów rozegrany został w Gorzowie Wielkopolskim. Dzięki punktacji w rankingu Polskiego Związku Tenisa Stołowego z numerem 3 w zawodach rozstawiony był Maksymilian Miastowski. Jednak nie zagrał on w I Grand Prix Polski juniorów, ponieważ od dwóch miesięcy ostródzki pingpongista zmaga się z urazem kręgosłupa.

Prawo gry na turnieju w Gorzowie Wielkopolskim miał też Łukasz Sokołowski. Junior Morlin wykorzystał swoją szansę prawie na maksa. Zagrał w turnieju głównym, w którym od pierwszej rundy odprawiał z kwitkiem swoich rywali. Dopiero w półfinale Sokołowski natknął się przeszkodę nie do przejścia. Był to Miłosz Redzimski z Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Pingpongista Morlin przegrał 1:4 i został sklasyfikowany na miejscach 3-4.

I Grand Prix Polski wygrał Szymon Kolasa (AZS Politechnika Rzeszów), który w poprzednim sezonie występował w brawach ostródzkich Morlin.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages