Sobota, 8 sierpnia 2020. Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Natalia Klimowska na scenie teatru pokazała mistrzowską sylwetkę

2019-10-14 08:10:40 (ost. akt: 2019-10-14 08:15:50)
Natalia Klimowska na scenie teatru w holenderskim Venlo wywalczyła dwa medale

Natalia Klimowska na scenie teatru w holenderskim Venlo wywalczyła dwa medale

Autor zdjęcia: Archiwum zawodniczki

W De Maaspoort Theater Venlo w Holandii rozegrane zostały PCA Benelux Finals 2019 w kulturystyce i fitness. Na teatralnej scenie rewelacyjnie spisała się ostródzianka Natalia Klimowska, która w dwóch konkurencjach zdobyła złoty i srebrny medal.

Od lipca 2015 roku działa PCA - Physical Culture Association (Stowarzyszenie Kultury Fizycznej) – organizacja, która została powołana do życia w Wielkiej Brytanii. Jej działalność rozszerzyła się na cały świat i stworzyła nową jakość podczas największych światowych zawodów sportów sylwetkowych.

Stowarzyszenie działa też w Polsce pod szyldem PCA Poland Team. W jego strukturach jest ostródzianka Natalia Kilmowska, która należy do polskiej czołówki i w weekend reprezentowała nasz kraj podczas PCA Benelux Finals w Venlo. Rywalizacja odbyła się na scenie teatru, a kulturyści i zawodnicy fitness w Holandii walczyli o kwalifikacje na przyszłoroczne mistrzostwa świata PCA World's Championships oraz o prawo startu w PCA Body Power 2020.

Rewelacyjnie podczas rywalizacji spisała się Natalia Klimowska, która wystartowała w dwóch konkurencjach: First Timers Ladies Bikini oraz Bikini Toned. W pierwszej z nich ostródzianka wywalczył złoty medal, a w następnej stanęła na drugim stopniu podium, zdobywając srebro.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages