Niedziela, 27 września 2020. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Taekwon-docy w Ostródzie powalczą o mistrzostwo Polski północnej

2019-10-11 12:16:57 (ost. akt: 2019-10-11 12:19:13)
Mistrzostwa Polski północnej w taekwon-do w sobotę w hali OCSiR

Mistrzostwa Polski północnej w taekwon-do w sobotę w hali OCSiR

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Sympatyków sportów walki zapraszamy w sobotę (12 października) do hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji. Rozegrane tam zostaną mistrzostwa Polski północnej w taekwon-do. Wstęp na sobotnie zawody jest wolny.

Układy formalne, walki semi i light contact oraz konkurencje techniczne znajdują się w programie sobotnich Mistrzostw Polski Północnej Taekwon-do ZS PUT. Rywalizacja odbędzie się w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Kościuszki. Pierwsi do walki o medale staną najmłodsi zawodnicy, których rywalizacja rozpocznie się o godz. 9. W sumie na matach w hali OCSiR wystartują fighterzy z 12 klubów.

— W sumie będzie to ponad 170 zawodników, do rozdania mamy 65 kompletów medali. Na godzinę 13 zaplanowaliśmy uroczyste otwarcie mistrzostw – mówi Marcin Dziliński z ostródzkiego Gladiusa, który organizuje mistrzostwa. — Zapraszamy wszystkich kibiców do hali OCSiR, zmagania potrwają do późnych godzin popołudniowych.

Podczas sobotnich zawodów w hali OCSiR w akcji będzie można zobaczyć m.in. medalistów turniejów międzynarodowych z Ostródy, którzy w tym roku zdobywali medale na mistrzostwach Europy czy zawodach Pucharu Świata.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages