środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

Jeśli zagłosujemy na naszą bibliotekę, to będą nowe książki

2019-10-11 12:00:00 (ost. akt: 2019-10-11 15:59:33)

Autor zdjęcia: Archiwum

Miejska Biblioteka Publiczna w Ostródzie potrzebuje naszego wsparcia. Może otrzymać 5 tysięcy złotych na zakup nowych książek. Wystarczy, że zagłosujemy.

Miejska Biblioteka Publiczna im. Tadeusza Stępowskiego w Ostródzie po raz kolejny została zgłoszona do akcji Wspólne Czytanie. Pierwszych 50 bibliotek otrzyma 5000 tysięcy na zakup książek dla dzieci - dla biblioteki w Ostródzie to ogromna kwota.

Wystarczy się zarejestrować (trwa to. ok minuty), a następnie codziennie zalogować i oddać głos na ostródzką bibliotekę (zabierze to ok. pół minuty). Biblioteka w rankingu z 46 miejsca na początku września spadła na 119.

— Głosowanie trwa do 4 listopada i wszystko zdarzyć się może, a zależy to tylko od Państwa - naszych czytelników i sympatyków — mówi Anna Głowińska, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Ostródzie. — Poniżej jest link z instrukcją do głosowania, którą przygotowali pracownicy biblioteki - może uda się kogoś zachęcić do oddania głosu na bibliotekę w Ostródzie - przyjaciół, rodzinę, współpracowników? Zapewniamy, że to głosowanie ma sens - uczestniczyliśmy w poprzedniej akcji - dwa lata temu - i otrzymaliśmy książki dla dzieci.

Oto link pod którym znajdziemy wszystkie informacje i gdzie możemy zagłosować: https://bibliotekaostroda.pl/jak-glosowac-krok-po-kroku/
Zachęcamy do głosowania, bo ostródzianie lubią czytać.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages