Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Amatorzy walczyli o pingpongowe mistrzostwo Ostródy [zdjęcia]

2019-10-07 11:14:37 (ost. akt: 2019-10-07 11:49:06)
Najlepsi uczestnicy amatorskich mistrzostw Ostródy w ping-pongu

Najlepsi uczestnicy amatorskich mistrzostw Ostródy w ping-pongu

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Pięćdziesięciu zawodników stanęło przy stołach podczas pierwszych mistrzostw Ostródy amatorów w tenisie stołowym. Zintegrowani fascynacją do ping-ponga spotkali się w hali OCSiR. Mistrzowie zostali wyłonieni w trzech kategoriach wiekowych.

Rywalizacja pingpongistów była czwartą z pięciu dyscyplin wchodzących w skład sportowych mistrzostw Ostródy, które są nową propozycją dla amatorów przygotowaną przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji. Wcześniej o amatorski czempionat Ostródy walczyli siatkarze plażowi, tenisiści i piłkarze. W weekend przyszła pora na tenisistów stołowych i frekwencja pokazała, że jest w naszym mieście zapotrzebowanie na ping-pong, bo do rywalizacji stanęło 50 zawodników. Przez kilka godzin zmagali się oni w trzech kategoriach wekowych.

Wśród najmłodszych czyli w kategorii 16-40 lat najlepiej zagrał Paweł Deska, drugie miejsce zajął Andrzej Geiger, a trzeci był Grzegorz Kujawski. Rywalizację panów w kat. 41-60 wygrał prezes Warmińsko-Mazurskiego Związku Tenisa Stołowego i dyrektor OCSiR Tadeusz Czyczel. Kolejne miejsca zajęli Przemysław Wawrzyniak i Leszek Wojda. Zmagania pingpongistów w kat. 60+ wygrał Franciszek Jastrzębowski przed Bolesławem Krawczykiem i Ryszardem Gruszkiewiczem.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages