Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Nowa toyota hilux trafiła do ostródzkich policjantów

2019-10-02 14:22:05 (ost. akt: 2019-10-02 14:26:44)

Autor zdjęcia: Policja

Ostródzcy policjanci otrzymali nowy nieoznakowany radiowóz. Toyota hilux zakupiona została ze środków łączonych Programu Modernizacji Policji na lata 2017- 2020 oraz z Rezerwy Celowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony środowiska i Gospodarki Wodnej.

W Komendzie Powiatowej Policji w Ostródzie odbyło się uroczyste przekazanie nowoczesnego samochodu terenowego - toyoty hilux.

Otrzymany radiowóz to nowoczesny samochód terenowy. Jego wartość to blisko 170 tysięcy złotych. Zakupiony został ze środków łączonych Programu Modernizacji Policji na lata 2017- 2020 oraz z Rezerwy Celowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wykorzystywany będzie przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie między innymi do patrolowania trudno dostępnych miejsc takich jak tereny podmokłe, przywodne czy leśne. Służyć będzie również do transportowania łodzi służbowej.

Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie nadkom. Marcin Danowski w swoim wystąpieniu podziękował za udzielone wsparcie finansowe, bez którego zakup nowego radiowozu byłby niemożliwy.

Podczas uroczystości zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie oraz Komendant Powiatowy Policji w Ostródzie wręczyli tablice okolicznościowe z podziękowaniami za dotychczasową współpracę oraz pomoc prezesowi zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Jarosławowi Boguszowi oraz kapelanowi ostródzkich policjantów księdzu dziekanowi Romanowi Wiśniowieckiemu.


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages