Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

W sobotę amatorskie mistrzostwa Ostródy w ping-pongu, trwają zapisy

2019-10-01 11:43:53 (ost. akt: 2019-10-01 12:12:04)
Miejsca do gry wystarczy dla wszystkich, tak że zapraszamy w sobotę na turniej do Ostródy

Miejsca do gry wystarczy dla wszystkich, tak że zapraszamy w sobotę na turniej do Ostródy

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Amatorzy tenisa stołowego mają ostatnie dni by zapisać się na listę uczestników amatorskich mistrzostw Ostródy. Lokalni pingpongiści w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji zagrają w sobotę (5 października). Zmagania przy stołach odbędą się w trzech kategoriach wiekowych.

Rywalizacja pingpongistów będzie czwartą spośród pięciu przygotowanych przez OCSiR w cyklu amatorskich mistrzostw Ostródy. Wcześniej rywalizowali siatkarze plażowi, tenisiści i piłkarze. W sobotę swoją szansę dostaną miłośnicy tenisa stołowego. W hali przy ul. Kościuszki pingpongowe zmagania zaczną się o godz. 10. Przy stołach do rywalizacji staną zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. Tenisiści stołowi będą współzawodniczyli w trzech kategoriach wiekowych: 16-40 lat, 41-60 lat, 60+.

To ostatnie dni na zgłoszenia do sobotniego turnieju, a zapisy przyjmowane są pod adresem e-mail: organizatorzy@ocsir.pl. Jeżeli ktoś zdecyduje się w ostatniej chwili, to będzie mógł jeszcze zgłosić się do rywalizacji w dniu zawodów przed ich rozpoczęciem.

Regulamin rozgrywek uzależniony od liczby uczestników w danej kategorii. Wpisowe w wysokości 20 PLN. Dla wszystkich zawodników organizator zapewnia posiłek. W turnieju nie mogą wystąpić tenisiści stołowi, którzy biorą udział w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego na szczeblu Superligi, I ligi, II ligi oraz III ligi.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages