Piątek, 24 stycznia 2020. Imieniny Felicji, Roberta, Sławy

Natalia Stachowicz w pół minuty wygrała finał w Białymstoku

2019-09-30 08:24:08 (ost. akt: 2019-09-30 08:40:35)
Natalia Stachowicz w efektownym stylu wróciła na turniejowe maty

Natalia Stachowicz w efektownym stylu wróciła na turniejowe maty

Autor zdjęcia: Archiwum OKKK

Świetnie zaprezentowała się Natalia Stachowicz podczas Międzynarodowego Turnieju Karate Kyokushin IKO Podlasie Cup. Najbardziej utytułowana zawodniczka Ostródzkiego Klubu Kyokushin Karate wygrała kategorię open seniorek.

Występ w Białymstoku był sprawdzianem przed grudniowymi mistrzostwami Europy, które odbędą się na Białorusi. Natalia Stachowicz będzie tam występowała w kategorii open i w takiej też sprawdziła się na macie podczas IKO Podlasie Cup. Ostródzianka w finale zmierzyła się z zawodniczką z Poznania. Walka rozstrzygnęła się przed czasem na korzyść karateczki z OKKK, zwycięskim okazało się kopnięcie na klatkę piersiową.

- Pojedynek finałowy rozstrzygnął się w ciągu trzydziestu sekund - mówi Artur Małż, trener ostródzkiej zawodniczki. - Dla Natalii był to sprawdzian po długiej przerwie w występach. I wypadł efektownie, ale udało się wyciągnąć wnioski z jej występu. Mamy jeszcze nad czym pracować, na pewno trzeba poprawić pracę na nogach.

Przed startem w ME na Białorusi Natalię Stachowicz będzie można zobaczyć w akcji na matach w Ostródzie. Już teraz zapraszamy na turniej IKO Polish Open, który 26 października odbędzie się w hali Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages