Poniedziałek, 25 stycznia 2021. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Pingpongiści w trzech kategoriach powalczą o mistrzostwo Ostródy

2019-09-24 10:31:09 (ost. akt: 2019-09-24 11:02:41)
Zapraszamy do udziału w otwartych mistrzostwach Ostródy amatorów

Zapraszamy do udziału w otwartych mistrzostwach Ostródy amatorów

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Trwają zapisy do rywalizacji o mistrzostwo Ostródy w tenisie stołowym. Zmagania pingpongistów amatorów odbędą się w trzech kategoriach wiekowych. Zawody rozegrane zostaną w sobotę (5 października) w hali OCSiR przy ul. Kościuszki.

Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji organizuje kolejny turniej sportowy z cyklu sportowych mistrzostw Ostródy. W sobotę (5 października) w hali przy ul. Kościuszki o godz. 10 rozpocznie się rywalizacja pingpongistów amatorów. Przy stołach do rywalizacji staną zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. Tenisiści stołowi będą współzawodniczyli w trzech kategoriach wiekowych: 16-40 lat, 41-60 lat, 60+.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: organizatorzy@ocsir.pl. Zapisy w dniu zawodów. Regulamin rozgrywek uzależniony od liczby uczestników w kategorii wiekowej. Wpisowe w wysokości 20 PLN. Dla wszystkich zawodników organizator zapewnia posiłek. W turnieju nie mogą wystąpić tenisiści stołowi, którzy biorą udział w rozgrywkach organizowanych przez Polski Związek Tenisa Stołowego na szczeblu Superligi, I ligi, II ligi oraz III ligi.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages