Sobota, 4 lipca 2020. Imieniny Aureli, Malwiny, Zygfryda

Wypadek na S7 koło Ostródy. Droga jest chwilowo całkowicie zablokowana

2019-09-18 14:01:50 (ost. akt: 2019-09-18 16:29:15)

Autor zdjęcia: Grzegorz Różanski/PSP Ostróda

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ekspresowej S7 koło Ostródy.

Do zdarzenia doszło przed godziną 14 na 61 kilometrze S7 tuż za węzłem Ostróda-Północ. Zdarzyły się dwa samochody osobowe. Podróżowali nimi tylko kierowcy.
Obaj mężczyźni zostali ranni i przewiezieni do szpitala.

— Byliśmy na miejscu jako pierwsi, strażacy udzielili rannym pierwszej pomocy i przekazali zespołowi Ratownictwa Medycznego — informuje Grzegorz Różański, oficer prasowy Komendy Powiatowej PSP w Ostródzie.

Strażacy zabezpieczyli też pojazdy pod względem pożarowym.

— Bardzo ważne jest i warto to podkreślić, że kierowcy utworzyli tzw. korytarz życia, co ułatwiło dotarcie służb na miejsce wypadku —dodaje Grzegorz Różański.

Teraz na miejscu wypadku Policja ustala jego okoliczności.

Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (7) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. PIJANY POLICJANT!!!!!!!!!! #2794248 | 79.185.*.* 21 wrz 2019 17:48

  Policjant uciekł przez okno z komisariatu w Gliwicach. Był pijany, gdy został znaleziony. Miał 2,4 promila alkoholu.Gdy policjant został złapany, okazało się, że jest pijany. - Policjant, który uciekł z komisariatu, nie miał przy sobie broni. Zostawił ją schowaną w szafie w komisariacie - informuje sierż. szt. Krzysztof Pochwatka.Policjant uciekł przez okno komisariatu w Gliwicach. Do niecodziennej sytuacji doszło na komisariacie przy ul. Warszawskiej w Gliwicach w czasie niezapowiedzianej kontroli. Na widok kontrolerów dyżurny policjant wyskoczył z budynku przez okno. Odnaleziono go po półtorej godziny. Miał około 2,4 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjant uciekł z komisariatu przez okno Do niecodziennej sytuacji doszło przed północą w piątek, 2 sierpnia na komisariacie przy ul. Warszawskiej w Gliwicach. Policjant na widok kontroli... wyskoczył przez okno. Policjant, który uciekł z komisariatu, nie miał przy sobie broni. Zostawił ją schowaną w szafie w komisariacie - informuje sierż. szt. Krzysztof Pochwatka. Wobec funkcjonariusza wszczęto postępowanie dyscyplinarne, a on sam został zawieszony. Prowadzone jest również śledztwo, które ma wyjaśnić okoliczności ucieczki policjanta. Materiały dotyczące zdarzenia trafiły do prokuratury. Pijany dyżurny służbę w policji pełnił od 29 lat. To pierwsza tego typu sytuacja z jego udziałem. https://dziennikzachodni.pl/ policjant-uciekl-przez-okno-z-komisariat u-w-gliwicach-byl-pijany-gdy-zostal-znal eziony-mial-24-promila-alkoholu/ar/c1-14 344841

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. POLiCJANT uprawiał Maryhę!!!! #2793397 | 79.185.*.* 19 wrz 2019 16:15

  Funkcjonariusz policji z Jastrzębia-Zdroju został zatrzymany pod zarzutem posiadania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości narkotyków. W miejscu zamieszkania prowadził plantację marihuany. Znaleziono tam ponad 100 sadzonek konopi indyjskich i półtora kilograma suszu.Policjant uprawiał marihuanę od 2017 roku14 września funkcjonariusze komendy policji uzyskali informację, że inny funkcjonariusz tej jednostki może w swoim miejscu zamieszkania uprawiać konopie indyjskie. Na miejscu rzeczywiście ujawniono plantację i półtora kilograma marihuany, a także kilkaset sztuk amunicji do broni palnej, na którą nie posiadał pozwolenia - relacjonuje Karina Spruś z Prokuratury Okręgowej w Gliwicach. Zatrzymany funkcjonariusz usłyszał zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających oraz nielegalnego posiadania amunicji. Okazało się, że współpracował z nim również jego brat, który także kiedyś pracował w policji. Drugi mężczyzna usłyszał zarzut posiadania niewielkiej ilości marihuany oraz sprzedaż dużej ilości środków odurzających. Śledczy ustalili, że mężczyzna prowadził nielegalną plantację od 2017 roku. Funkcjonariusz przyznał się do winy. Szef policji w Jastrzębiu-Zdroju zawiesił zatrzymanego policjanta w czynnościach służbowych oraz wszczął wobec niego postępowanie dyscyplinarne i postępowanie administracyjne zmierzające do zwolnienia go ze służby. Funkcjonariusz służył w policji od 16 lat. Pracował w wydziale prewencji. https://wiadomosci.wp.pl/jas trzebie-zdroj-policjant-prowadzil-planta cje-marihuany-6425785347848321a

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. vrcc #2793230 | 79.187.*.* 19 wrz 2019 10:14

  "szybciej" trzeba jechać na mokrej nawierzchni!

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. kiszonka #2792908 | 88.156.*.* 18 wrz 2019 17:33

  Penie się ścigali przedstawiciele handlowi!

  Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages