Sobota, 14 grudnia 2019. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Zbierzcie ekipę i wystartujcie w piłkarskich mistrzostwach Ostródy

2019-09-18 08:44:56 (ost. akt: 2019-09-18 08:49:14)
Piłkarskie mistrzostwa Ostródy rozegrane zostaną w sobotę 21 września

Piłkarskie mistrzostwa Ostródy rozegrane zostaną w sobotę 21 września

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejną odsłonę sportowych mistrzostw Ostródy. W sobotę (21 września) na murawie stadionu przy ul. Wyszyńskiego rozegrany zostanie turniej piłkarski. W mistrzostwach mogą wystartować drużyny spoza Ostródy.

Nadal otwarta jest lista startowa dla drużyn, które chciałyby wziąć udział w piłkarskich mistrzostwach Ostródy. Pierwszy taki turniej, którego organizatorem jest Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji, rozegrany zostanie w najbliższą sobotę i rozpocznie się o godz. 13. Drużyny można zgłaszać pod adresem e-mail: organizatorzy@ocsir.pl – w zgłoszeniu należy wpisać imię i nazwisko kapitana zespołu oraz numer telefonu.
Rywalizacja odbędzie się na stadionie przy ul. Wyszyńskiego. Wpisowe za udział w mistrzostwach 240 PLN od zespołu. Dla wszystkich uczestników mistrzostw organizatorzy zapewniają catering.

W turnieju nie mogą wystąpić zawodnicy zrzeszeni w klubach biorących udział w rozgrywkach IV ligi wzwyż. Zmagania drużyn odbędą się na boiskach o wymiarach 65x40 metrów. Na boisku będzie grało 6 zawodników w polu + bramkarz. W jednym zespole może być zgłoszonych maksymalnie 12 piłkarzy.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages