Poniedziałek, 30 listopada 2020. Imieniny Andrzeja, Maury, Ondraszka

Przed nami 12. Mazurski Dzień Ziemniaka w Kraplewie

2019-09-18 07:33:56 (ost. akt: 2019-09-18 07:50:47)
Po raz kolejny w Kraplewie odbędzie się Mazurski Dzień Ziemniaka

Po raz kolejny w Kraplewie odbędzie się Mazurski Dzień Ziemniaka

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

Wszystko na temat uprawy i przygotowania potraw z ziemniaków będzie można dowiedzieć podczas zbliżającego się 12. Mazurskiego Dnia Ziemniaka, który 29 września odbędzie się w podostródzkim Kraplewie. W programie m.in. konkursy na najlepszą potrawę z ziemniaków czy najatrakcyjniejsze stoisko organizacji pozarządowej oraz koncert grupy Lombard.

Koncerty, targi, kiermasze oraz ziemniaki na sto sposobów. To wszystko odbędzie się w niedzielę 29 września w Kraplewie pod Ostródą. Można będzie smakować i próbować. Gotowanie „na żywo”, koncerty, degustacje potraw z ziemniaków i kiermasz lokalnej żywności - to tylko niektóre z atrakcji, które można będzie zobaczyć podczas 12. edycji Mazurskiego Dnia Ziemniaka. Muzycznym urozmaiceniem będzie występ grupy Lombard. Ponadto w tym roku wydarzeniem towarzyszącym będą Targi Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego. Wstęp wolny.

Wydarzenie zostało wpisane w wieloletni kalendarz imprez promujących żywność naturalną, tradycyjną, lokalną i regionalną Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages