Wtorek, 24 listopada 2020. Imieniny Emmy, Flory, Romana

W środę pucharowe emocje, Sokół gra z Jordanem, a Kormoran z Huraganem

2019-09-10 18:23:13 (ost. akt: 2019-09-10 19:19:40)
W Zwierzewie Kormoran podejmie III-ligowców z Morąga

W Zwierzewie Kormoran podejmie III-ligowców z Morąga

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Przed nami 1/8 Wojewódzkiego Pucharu Polski. W środę (11 września) do gry wchodzą III-ligowcy. Lider grupy 1 Sokół Ostróda w Kazanicach zagra z A-klasowym Jordanem. Natomiast do Zwierzewa na mecz Kormoranem przyjedzie Kaczkan Huragan Morąg. Oba mecze o godz.16.

W poprzedniej rundzie z rozgrywkami pucharowymi pożegnały się rezerwy ostródzkiego Sokoła, które zostały wyeliminowane przez zespół ze Zwierzewa. Ale w 1/8 WPP nie zabraknie drużyny z Ostródy. Od tego etapu do rozgrywek wchodzą ekipy z III ligi. To oznacza, pierwszy pucharowy występ piłkarzy Sokoła. Podopieczni Piotra Kołca na początek wyjadą do gminy Lubawa, gdzie zmierzą się z występującym w klasie A Jordanem Kazanice. Ostródzianie mają ambitne plany co do rozgrywek pucharowych.

- Chcemy zdobyć Wojewódzki Puchar Polski w tym sezonie, chcemy się zrehabilitować za ubiegłoroczne niepowodzenie w tych rozgrywkach - zapowiada Jarosław Kotas, dyrektor soirtowy Sokoła.

Jednak w środowej konfrontacji z Jordanem nie należy oczekiwać, że Sokół zagra w najsilniejszym składzie. Prawdopodobnie szansę gry dostaną piłkarze, którzy rzadziej występują w rozgrywkach III ligi. Początek meczu w Kazanicach o godz. 16.

O tej samej porze rozpocznie się mecz w Zwierzewie. Tam Kormoran, który ze średnią ochotą przystąpił do rozgrywek pucharowych, zagra z III-ligowym Kaczkanem Huraganem Morąg. Faworytem meczu w Zwierzewie są goście, ale może zwierzewianie postarają się o niespodziankę i awansują do kolejnej rundy WPP.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages