Piątek, 4 grudnia 2020. Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

"Ostre Dzianie#3" i koncert dla Majki w amfiteatrze

2019-09-10 09:27:50 (ost. akt: 2019-09-10 09:37:04)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

„Ostre Dzianie#3” to cykl warsztatów artystycznych, które zakończą się koncertem finałowym w amfiteatrze 21 września.

W maju br. Centrum Kultury w Ostródzie pozyskało kolejne środki z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Tym razem jest to kwota 47.000 zł na projekt pod tytułem „Ostre Dzianie#3”.

Projekt pod tytułem „Ostre Dzianie#3” obejmuje m.in. organizację szeregu warsztatów artystycznych (m.in. gitara, multimedia, choreografia, produkcja dźwięku, dekoracja) zakończonych wspólnym koncertem z polskimi gwiazdami (m.in. Piotr Bukartyk).

Uczestnicy projektu nagrają wspólnie piosenkę, nakręcą do niej teledysk i zaprezentują wszystko to na scenie amfiteatru 21 września.

Tytuł projektu „Ostre Dzianie” nawiązuje do nazwy miasta Ostróda oraz jej mieszkańców (Ostródzianie) i ma za zadanie budzić skojarzenia z tym, że w Ostródzie „się dzieje” i uczestniczą w tym „dzianiu” mieszkańcy miasta.

W sobotę 21 września w ostródzkim amfiteatrze wystąpią: Piotr Bukartyk z zespołem, Iza@Latynoscy Brothers oraz zespół Ostre Dzianie. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

W czasie koncertu będzie prowadzona zbiórka środków pieniężnych na leczenie Majki. Majka to młoda kobieta z Ostródy chora na glejaka mózgu - pomóżmy wszyscy razem Majce wrócić do zdrowia. W czasie koncertu będą sprzedawane cegiełki w cenie 5 zł na jej leczenie.

- Mamy nadzieję, że każdy kto przyjdzie na koncert wrzuci przysłowiową „piątkę” do puszki lub wylicytuje jakiś przedmiot - zachęcają organizatorzy.


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages