Marcin Dolecki na Węgrzech został mistrzem Europy w kickboxingu

2019-08-30 17:13:48(ost. akt: 2019-08-30 17:30:19)
Mistrz Europy Marcin Dolecki (drugi z lewej) na podium w Győr

Autor zdjęcia: Archiwum

Rewelacyjne wieści dotarły z węgierskiego Győr, gdzie rozgrywane są mistrzostwa Europy kadetów i juniorów w kickboxingu WAKO. Po złoty medal na Węgrzech sięgnął reprezentujący Polskę zawodnik Gladiusa Ostróda Marcin Dolecki.
Tego jeszcze w historii ostródzkiego kickboxingu, zawodnik Gladiusa wywalczył medal mistrzostw Europy juniorów i to od razu złoty. Stało się to w węgierskim Győr gdzie zawodnicy ze Starego Kontynentu walczą o medale w kickboxingu WAKO.

Przez kolejne fazy turniejowych zmagań zwycięsko przeszedł Marcin Dolecki. Podopieczny Marcina Dzilińskiego w finale zmierzył się z reprezentantem Danii. Ostródzianin nie pozostawił złudzeń Duńczykowi. Dolecki finałowe starcie wygrał przed czasem już w pierwszej rundzie i został mistrzem Europy juniorów.