środa, 23 września 2020. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Auto rozerwane na pół, a kierowca wysiadł z niego o własnych siłach [zdjęcia]

2019-08-19 08:28:07 (ost. akt: 2019-08-19 08:53:08)
Impet uderzenia w drzewo był tak duży, że auto zostało rozerwane na pół

Impet uderzenia w drzewo był tak duży, że auto zostało rozerwane na pół

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP Ostróda

Trudno uwierzyć w to co stało się w niedzielne popołudnie na drodze powiatowej pod Ostrowinem (gm. Ostróda). Opel Vectra uderzył w przydrożne drzewo, auto zostało rozerwane na dwie części. Tymczasem kierowca samochodu wysiadł z niego o własnych siłach.

Prawdopodobnie nadmierna prędkość była przyczyną zdarzenia drogowego, do którego w niedzielne popołudnie wezwane zostały służby ratunkowe. Na prostym odcinku drogi w okolicach Ostrowina kierujący - 49-letni mieszkaniec gminy Olsztynek - stracił panowanie nad autem, samochód zjechał na pobocze i uderzył bokiem w drzewo. Impet uderzenia był tak duży, że samochód został rozerwany na pół.

Na pierwszy rzut oka widok miejsca zdarzenia był makabryczny. Na przestrzeni kilkudziesięciu metrów znajdowały się części rozerwanego na pół Opla Vectry. Podobne przypadki najczęściej kończą się tragicznie. Tym razem podróżujący osobówką miał wiele szczęścia, bo o własnych siłach wydostał się z samochodu. Po udzieleniu pierwszej pomocy kierowca został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

—W szpitalu zostało przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu sprawcy tego zdarzenia, tak że na razie nie znamy wyników - powiedziała Anna Balińska z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages