Poniedziałek, 18 listopada 2019. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Uprawiał konopie, posiadał amfetaminę i odpowie za to przed sądem

2019-08-16 08:26:18 (ost. akt: 2019-08-16 08:39:33)
Krzewy konopi indyjskich solidnie wyrosły, nawet przerosły mężczyznę, który je uprawiał

Krzewy konopi indyjskich solidnie wyrosły, nawet przerosły mężczyznę, który je uprawiał

Autor zdjęcia: Archiwum KPP Ostróda

Ostródzcy policjanci zatrzymali młodego mieszkańca gminy Ostróda. 20-latek na działce uprawiał konopie indyjskie. Po przeszukaniu jego mieszkania okazało się, że posiadał też inne środki odurzające jak amfetamina. Za uprawianie i posiadanie stanie przed sądem.

Młody "plantator" na działce hodował konopie indyjskie. Rośliny solidnie wyrosły i zostały zauważone przez inne osoby. Swoimi spostrzeżeniami podzieliły się z policjantami. Wypatrzenie krzewów konopi nie stanowiło jednak trudności, ponieważ mierzyły one ponad 200 centymetrów. Okazało się, że "opiekunem" nielegalnych upraw był 20-letni mieszkaniec gminy Ostróda.

—Na działce hodował konopie indyjskie, a w domu posiadał niedozwolone substancje — informuje Anna Karczewska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie.

20-letni mieszkaniec gminy Ostróda podejrzany o uprawę konopi indyjskich i posiadanie narkotyków przed sądem odpowie za swoje czyny. Młody mężczyzna został zatrzymany przez ostródzkich policjantów. Młody "plantator" usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Ostródzcy kryminalni na podstawie szeregu przeprowadzonych czynności ustalili, że młody mieszkaniec gminy Ostróda może posiadać narkotyki w miejscu swojego zamieszkania. Funkcjonariusze zapukali do jego domu i w czasie przeszukania ujawnili ponad 30 gramów marihuany i prawie 45 gramów amfetaminy. Ale podczas kolejnych czynności przeprowadzonych przez funkcjonariuszy ostródzkiej policji okazało się, że to jeszcze nie wszystko. 20-latek na swoim podwórzu hodował konopie indyjskie.

20-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomani za posiadanie narkotyków grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Taką samą karę przewiduje ustawa o przeciwdziałaniu narkomani za uprawę konopi indyjskich.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages