Niedziela, 17 stycznia 2021. Imieniny Antoniego, Henryki, Mariana

Sokół czeka na mecz z Lechią. Ostatnie dni sprzedaży karnetów

2019-08-07 07:29:06 (ost. akt: 2019-08-07 07:56:17)
Po porażce w Morągu zespół Sokoła spróbuje zrehabilitować się w meczu z Lechią

Po porażce w Morągu zespół Sokoła spróbuje zrehabilitować się w meczu z Lechią

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

W sobotę (10 sierpnia) piłkarze Sokoła Ostróda zagrają drugi mecz w sezonie 2019/20120. Rywalem będzie Lechia Tomaszów Mazowiecki. Ostródzianie przed własną publicznością chcą zrehabilitować się za inauguracyjną porażkę w Morągu. Polecamy kupno karnetów na rundę jesienną.

— W Morągu dostaliśmy kubeł zimnej wody na głowy, ale z przebiegu spotkania zasłużyliśmy na to — komentuje Jarosław Kotas, dyrektor sportowy Sokoła.

Przypomnijmy, że podczas inauguracyjnego występu w Morągu przeciwko Kaczkanowi Huraganowi ostródzianie dwukrotnie byli na prowadzeniu. Jednak kiedy już morążanie prowadzili to nie "wypuścili" korzystnego wyniku i wygrali aż 4:2. Był to szok dla kibiców ostródzkich, którzy stanowili większość wśród ponadtysięcznej publiczności na stadionie miejskim w Morągu. Zaskoczeni takim obrotem spraw byli też piłkarze oraz sztab szkoleniowy Sokoła.

—Rozmawialiśmy już na ten temat, przeanalizowaliśmy mecz, wiemy, że zagraliśmy padakę, ale to już było — dodaje Kotas. — Od poniedziałku przygotowujemy się do sobotniego meczu z Lechią. Czy należy spodziewać się zmian w składzie? Jeśli tak to niewielkich, ale ostateczna decyzja należy do trenera Piotra Kołca. Chcemy zrehabilitować się za wpadkę w Morągu.

Sobotnia konfrontacja Sokoła z Lechią na stadionie miejskim w Ostródzie rozpocznie się o godz. 18.

Tymczasem przed meczem z Lechią warto zaopatrzyć się w karnety na pierwszą rundę. Chociażby dlatego, że będzie taniej w całkowitym rozliczeniu. Wszystkich kibiców, którzy chcą uniknąć stania w kolejkach przed meczami zapraszamy do siedziby Sokoła na stadionie miejskim przy ul. 3 Maja. Biuro klubowe jest czynne codziennie (poniedziałek-piątek) w godz. 10-16. W celu nabycia karnetu prosimy o zabranie z sobą dokumentu tożsamości. Sprzedaż karnetów kończy się 10 sierpnia przed pierwszym występem Sokołów na stadionie przy ul. 3 Maja.


Ceny karnetów: kobiety – 25 zł; ulgowy – 50 zł; ulgowy+parking – 90 zł; normalny – 80 zł; normalny+parking – 120 zł; VIP – 160 zł; VIP+parking - 200 zł.

Karnet ulgowy przysługuje emerytom i rencistom oraz młodzieży uczącej się od 10 do 18 roku życia. Dzieci do lat 10 wstęp wolny, a w przypadku imprezy masowej 2 zł.

mart

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages