Niedziela, 27 września 2020. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Brat podpuścił brata i starszy stanie przed sądem za jazdę po alkoholu

2019-08-05 10:45:53 (ost. akt: 2019-08-05 11:02:16)

Autor zdjęcia: Archiwum policji

Podczas spożywania alkoholu na głupi pomysł wpadli w niedzielny poranek dwaj bracia. Postanowili pojechać utem do Ostródy. Chcieli sprawdzić czy zatrzyma ich policja. Nie mieli szczęścia, zostali zatrzymani na ul. Grunwaldzkiej. Teraz kierowca auta stanie przed sądem.

Młodszy chciał sprawdzić odwagę starszego. Byli w Starych Jabłonkach gdzie m.in. spożywali alkohol. W niedzielę rano postanowili wybrać się Dacią do Ostródy, przejechać się ulicami miasta i wrócić. Jak ustalili później policjanci miała to być forma zakładu. Młodszy miał zaproponować starszemu, że jeśli zostaną zatrzymani to w razie jakichś konsekwencji na czas kary będzie wypłacał bratu co miesiąc 1000 złotych.

Słowo się rzekło i bracia wybrali się autem do Ostródy. Za kierownicą zasiadł 32-letni mieszkaniec Ostródy. Bracia do miasta dojechali, ale po nim nie pojeździli. Około godz. 7 rano na ul. Grunwaldzkiej zatrzymał ich patrol drogówki. W powietrzu wydychanym przez kierowcę był 1 promil alkoholu. Kierujący stracił prawo jazdy, a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem. 32-latkowi grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Teraz młodszy brat będzie mógł się wykazać.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages