Poniedziałek, 13 lipca 2020. Imieniny Danieli, Irwina, Małgorzaty

Piłkarze AP Ostróda w Krakowie przygotowują się do ligi [zdjęcia]

2019-08-01 20:46:57 (ost. akt: 2019-08-01 21:03:33)
Piłkarze AP Ostróda przygotowują się na zgrupowaniu w Krakowie

Piłkarze AP Ostróda przygotowują się na zgrupowaniu w Krakowie

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Juniorzy młodsi, trampkarze i młodzicy Akademii Piłkarskiej Ostróda przebywają na zgrupowaniu w Krakowie. Ostródzianie przygotowują się do startu sezonu w ekstraklasie wojewódzkiej, który rozpocznie się 17 sierpnia.

Pierwszy raz w historii AP Ostróda piłkarze z najstarszych grup wyjechali do Krakowa. Podczas tygodniowego zgrupowania ostródzianie przebywają w Hotelu Kaipol, którego właścicielem jest były tenisista stołowy Morlin Ostróda Xu Kai.

- Pierwszy raz trzy nasze drużyny rozpoczną sezon na poziomie ekstraklasy wojewódzkiej, rozgrywki rozpoczynają się 17 sierpnia - mówi Piotr Garnusz, wiceprezes AP Ostróda. - Właśnie temu podporządkowane są przygotowania na zgrupowaniu w Krakowie.

Pod Wawelem oprócz zajęć czysto piłkarskich wszystkie grupy biorą też udział w treningach przygotowania motorycznego. Podczas zgrupowania w Krakowie piłkarze AP rozegrali mecze kontrolne z Mazovią Rawa Mazowiecka, Pogonią Kraków, Orłem Myślenice i Dalin Myślenice.

Piłkarze "Apki" w sobotę kończą obóz w stolicy Małopolski, a 5 sierpnia młodsi piłkarze AP wyjadą na zgrupowanie do Lidzbarka.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages