Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Twoje książki mogą pomóc Kociarni

2019-08-04 06:00:00 (ost. akt: 2019-08-03 12:31:17)
Gdyby komuś zalegały książki może oddać Kociarni

Gdyby komuś zalegały książki może oddać Kociarni

Autor zdjęcia: Kociarnia Ostróda

Kociarnia Ostróda organizuje Kociarniany Jarmark Książek. Organizatorzy zapraszają do udziału w nim.

— W książkach można znaleźć inny świat, można nauczyć się jak żyć, można nakarmić wyobraźnię. Niektóre książki tak mocno zapadają w pamięć, że towarzyszą przez całe życia albo długie lata. Książki czyta się dla przyjemności, z nałogu (jak żyć bez książki?!), z obowiązku (w szkole). Książka pomaga w podrywaniu ale i zasypianiu... Książka ma mnóstwo zastosowań i tylko wyobraźnia nas ogranicza. A gdyby tak.... połączyć dwie absolutnie wciągające rzeczy? Książki i koty? Wychodzi nam z tego mieszanka wybuchowa! - napisali na profilu FB Kociarni.

- To kolejne zastosowanie dla książek - opłacenie rachunków Kociarni.
O co chodzi? W niedzielę 11 sierpnia od godziny 12 do 16 jesteśmy na nabrzeżu Jeziora Drwęckiego z naszą księgarenką. Będziemy sprzedawać książki cegiełki. Całkowity dochód będzie przeznaczony na utrzymanie kotów (i psa) w Kociarni. Będzie można spotkać naszych wolontariuszy, porozmawiać, zadać milion podchwytliwych pytań. Jeżeli chcecie - można podrzucić karmę dla kotów (i psa).
Albo po prostu kupić książkę wspierając Kociarnię. Tak czy inaczej zapraszamy - bo Wasza obecność i wsparcie są dla nas ważne.

Gdyby komuś zalegały książki w dobrym stanie i nie macie pomysłu co z nim zrobić to możecie oddać Kociarni właśnie na ten bazarek. Książki zbieramy do 10.08. Zostawiać je można w Kwiaciarni Floristeria, bądź w Yoona Creative Group.

O Kociarni
Jest organizacją społeczną, utrzymującą się wyłącznie ze składek oraz darowizn ludzi dobrej woli. W ramach Kociarni działają osoby, którym los zwierząt nie jest obojętny. Przez te lata udało się uratować wiele zwierząt – wyleczyć, znaleźć dobre domy. Wolontariusze walczą z bezdomnością, sterylizując i kastrując bezdomne zwierzęta. Edukują młodzież w szkołach i przedszkolach, mediach.
Można ich wesprzeć finansowo:
Stowarzyszenie DlaKota "Kociarnia"14-100 Ostróda Bank BGŻ: 12160014621871159520000001Dla przelewów zagranicznych: PPABPLPK


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages