Niedziela, 27 września 2020. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

W Pucharze Polski wygrała Tęcza, w sobotę grają Sokół II, Kormoran, Płomień i Grunwald

2019-07-27 10:30:38 (ost. akt: 2019-07-27 10:38:28)
Kormoran Zwierzewo w WPP zagra na wyjeździe z Olimpią Kisielice

Kormoran Zwierzewo w WPP zagra na wyjeździe z Olimpią Kisielice

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Tęcza Miłomłyn w piątek pokonała KS 2010 Wrzesina i gra dalej w Wojewódzkim Pucharze Polski. W sobotę rywalizację pucharową zaczynają inne zespoły z naszego regionu. O godz. 17 Sokół II Ostróda na boisku przy ul. Plebiscytowej zmierzy się Cresovią Górowo Iławeckie.

Wiceprezes Tęczy Miłomłyn Leszek Piekut stał w bramce swojego zespołu podczas piątkowego meczu Wojewódzkiego Pucharu Polski we Wrzesinie. Podczas pojedynku z KP 2010 piłkarze zadbali o wiceprezesa i nie pozwolili gospodarzom na hasanie po ich polu karnym. Tęcza szybko poukładała sobie mecz. Gola na 1:0 strzelił wychowanek AP Ostróda Mateusz Bartnowski. Później dwa gole zdobył Rafał Wyralski, jedno trafienie dorzucił Wojciech Kowalkowski i po zwycięstwie 4:0 Tęcza awansowała do kolejnej rundy WPP.

W sobotę czekają nas kolejne mecze pucharowe. O godz. 17 pierwszy mecz o stawkę zagrają rezerwy Sokoła, które od nowego sezonu będą występowały w grupie 2 klasy A. Pierwszym rywalem ostródzkich rezerw będzie Cresovia Górowo Iławeckie. Mecz rozegrany zostanie na boisku przy ul. Plebiscytowej.

W sobotę zagrają też nasze zespoły z grupy 2 klasy okręgowej. Płomień Turznica na wyjeździe zmierzy się z Zamkiem Szymbark, Grunwald Gierzwałd wyjeżdża do LZS Frednowy, a Kormoran Zwierzewo w Kisielicach zmierzy się z Olimpią.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages