Wtorek, 7 lipca 2020. Imieniny Estery, Kiry, Rudolfa

Siatkarze SMS Ostróda zdominowali drugi turniej z cyklu Lato 2019

2019-07-22 09:18:33 (ost. akt: 2019-07-22 09:53:18)
Najlepsze pary 2. turnieju Lato 2019, wygrali Jakub Michalak i Michał Michalak (odpowiednio drugi i trzeci z lewej)

Najlepsze pary 2. turnieju Lato 2019, wygrali Jakub Michalak i Michał Michalak (odpowiednio drugi i trzeci z lewej)

Autor zdjęcia: Archiwum OCSiR

Trenerzy pokazali młodzieży jak się walczy na piasku. Szkoleniowcy ostródzkiej SMS Michał Michalak i Jakub Michalak wygrali drugi turniej siatkówki plażowej z cyklu Lato 2019. Zawodnicy SMS zajęli wszystkie miejsca na podium.

Podczas drugiego turnieju organizowanego przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji do rywalizacji stanęło aż 15 par. Na plaży miejskiej nad jeziorem Sajmino siatkarze grali do dwóch wygranych setów do 15.

W upale podczas trwających blisko sześć godzin zmagań najlepsi byli trenerzy SMS Ostróda Michał Michalak i Jakub Michalak. Szkoleniowcy pokazali swoim podopiecznym - dwie pary czeka finał mistrzostw Polski juniorów - że nie tylko teoretycznie, ale przede wszystkim praktycznie znają się na swojej robocie.

W finale trenerska brać okazał się lepsza od zwycięzców półfinału mistrzostw Polski juniorów Wiktora Jezierskiego i Samuela Wróbla. Na trzecim miejscu kilkugodzinną rywalizację na piasku zakończyli Dominik Cieślak i Olaf Krawczyk.

Wyniki 2. turnieju Lato 2019: 1. Michał Michalak/Jakub Michalak, 2. Wiktor Jezierski/Samuel Wróbel, 3. Dominik Cieślak/Olaf Krawczyk, 4. Hubert Siwkowski/Szymon Zalewski.

Klasyfikacja generalna po 2 turniejach: 1. Olaf Krawczyk (38 pkt.), 2. Szymon Stano (30), 3. Oliwer Stanowicki (28), 4. Mateusz Jaworski, Marcin Sielczak, Miłosz Sawicki, Katarzyna Fingas, Michał Michalak, Jakub Michalak (wszyscy po 25).

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages