Czwartek, 13 sierpnia 2020. Imieniny Elwiry, Hipolita, Radosławy

Morliny Ostróda trzecie w Polsce we współzawodnictwie dzieci i młodzieży

2019-07-07 13:57:21 (ost. akt: 2019-07-07 14:10:39)
Krzysztof Jarmołowicz (drugi z prawej) odebrał nagrodę za 3. miejsce we współzawodnictwie dzieci i młodzieży

Krzysztof Jarmołowicz (drugi z prawej) odebrał nagrodę za 3. miejsce we współzawodnictwie dzieci i młodzieży

Autor zdjęcia: Archiwum

Ministerstwo Sportu i Turystki podsumowało sezon 2018/2019 we współzawodnictwie dzieci i młodzieży. Rewelacyjnie zakończył się on dla tenisistów stołowych z Ostródy, którzy zostali sklasyfikowani na 3. miejscu w Polsce.

Jedenaście medali podczas mistrzostw Polski juniorów i młodzieżowców zdobyli w sezonie 2018/2019 pingpongiści Ostródzianki, którzy w rozgrywkach mistrzowskich występują pod szyldem Morliny Ostróda. Młodzież ostródzka rewelacyjnie spisała się też w rozgrywkach ligowych. Przypomnijmy, że w zakończonym sezonie drugi zespół Morlin wygrał rozgrywki II ligi, zwycięsko przebrnął przez baraże i awansował do I ligi. To wielki sukces ostródzkich rezerw, ponieważ ostródzianie na drugoligowym poziomie byli najmłodszą drużyną.

Te sukcesy były wysoko punktowane w prowadzonej przez Ministerstwo Sportu i Turystki klasyfikacji sportu dzieci i młodzieży. Klub z Ostródy został sklasyfikowany na 3. miejscu w Polsce. W Warszawie nagrodę dla ostródzkiego klubu odebrał przedstawiciel Ostródzianki Krzysztof Jarmołowicz (drugi z prawej).

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages