Piątek, 3 kwietnia 2020. Imieniny Pankracego, Renaty, Ryszarda

W niedzielę w Starych Jabłonkach poznamy mistrzów Europy juniorów

2019-06-30 08:00:47 (ost. akt: 2019-06-30 00:21:47)
W niedzielę w Starych Jabłonkach finałowe mecze mistrzostw Europy juniorów

W niedzielę w Starych Jabłonkach finałowe mecze mistrzostw Europy juniorów

Autor zdjęcia: Archiwum organizatora

W decydującą fazę weszły rozgrywane na plaży Hotelu Anders mistrzostwa Europy U-17 w plażowej piłce ręcznej. Polki i Polacy turniej zakończą poza podium. Na mecze finałowe zapraszamy o godz. 15 i 16. A we wtorek (2 lipca) zmagania w Starych Jabłonkach zaczną seniorzy.

W niedzielne popołudnie poznamy mistrzów Europy juniorów w beach handballu. Niestety nie dane będzie Biało-czerwonym powalczyć o miejsca na podium. Polacy już w piątek stracili szanse na medale i było wiadomo, że pozostaje im rywalizacja o miejsca 5-8. na Starym Kontynencie. W sobotę pokonali 2:1 Rumunię, tym zwycięstwem zagwarantowali sobie możliwość walki o 5. miejsce. O godz.12.45 polscy juniorzy zagrają z Portugalczykami. Natomiast trzy kwadranse wcześniej, w samo południe, na piaskowe boisko nad jeziorem Szeląg Mały wybiegną reprezentantki Polski. Biało-czerwone w pojedynku o 7. miejsce zmierzą się z Litwinkami.

W niedzielę do Starych Jabłonek zapraszamy wszystkich fanów plażowego handballa od rana. Złotych medalistów poznamy po południu, o godz. 15 rozpocznie się mecz finałowy juniorek. Godzinę później zapraszamy na stadion główny, gdzie o mistrzostwo Europy zagrają juniorzy. Wstęp na wszystkie obiekty Hotelu Anders bezpłatny, są też wyznaczone miejsca parkingowe, które również są darmowe.
Natomiast już we wtorek (2 lipca) rywalizację rozpoczną seniorki i seniorzy. Podczas ich zmagań, w których będzie rywalizowało po 20 żeńskich i męskich drużyn, rozegranych zostanie 196 meczów. Tak że w poniedziałek jeden dzień przerwy i od wtorku zapraszamy do Starych Jabłonek na współzawodnictwo seniorów.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages